PL

Chemika Expo 2018, Szczecin, 14 czerwca 2018 r. (14.06.2018)

TERMIN: 14 czerwca 2018 r.

MIEJSCE: Sala konferencyjna Regionalnego Centrum Innowacji i Transferu Technologii, Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie, ul. Jagiellońska 20-21

Jako współorganizator, mamy przyjemność zaprosić Państwa na kongres branży chemicznej, którego tematyka skupi się wokół  idei gospodarki cyrkularnej oraz najnowszych rozwiązań w obszarze recyklingu materiałów niebezpiecznych produkowanych z tworzyw sztucznych. Wydarzenie to pozwoli wspólnie zastanowić się, jak tworzyć inteligentne specjalizacje w tym zakresie oraz jak wykorzystać możliwości nowych kierunków w obszarze biogospodarki.

Podczas Chemiki Expo swoimi doświadczeniami i spostrzeżeniami na ten temat podzielą się m.in. specjaliści oraz praktycy ze Szwecji, Finlandii czy Białorusi. Na postawione globalne wyzwania będą również odpowiadać wybitni naukowcy z Polski i zagranicy.

Biznes, któremu zależy na innowacyjności nie może funkcjonować bez pieniędzy na badania. O tym, jak je zdobyć opowie m.in. Dyrektor Narodowego Centrum Badań i Rozwoju w Warszawie, jak też perspektywiczne kierunki dla rozwoju polskich i zagranicznych firm pragniemy aby zaprezentowała Pani Minister Przedsiębiorczości i Technologii.

Chemika Expo będzie również miejscem do spotkań biznesowych podczas Giełdy kooperacyjnej, okazją do poznania sukcesów firm należących do Zachodniopomorskiego Klastra Chemicznego „Zielona Chemia” w Szczecinie.

Wydarzenie skierowane jest do przedsiębiorców, naukowców, samorządowców oraz menadżerów instytucji okołobiznesowych. Uczestnicy będą mogli możliwość nawiązania kontaktów z przedstawicielami firm chemicznych i naukowcami z całej Europy. Jak też możliwość zadawania kierunkowych pytań dla prelegentów podczas paneli dyskusyjnych.

Chemika Expo przyciągnęła w 2017 roku do Szczecina ok. 150 przedsiębiorców i naukowców z sześciu krajów europejskich. To wydarzenie, które stało się już rozpoznawalne w Polsce i Europie.

 

ORGANIZATOR: Stowarzyszenie Zachodniopomorski Klaster Chemiczny „Zielona Chemia” w Szczecinie

 

Więcej informacji oraz rejestracja: https://chemika2018.evenea.pl/

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY !

 

Nazwa pliku
Broszura Chemika EXPO 2018 Pobierz plik

Nadchodzące wydarzenia

Wyznacz trasę