PL

Giełda kooperacyjna przy Targach ESF w Holandii (Utrecht)_20-23 marca 2018 (20.03.2018)

 

 

Ośrodek sieci Enterprise Europe Network przy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza do udziału w giełdzie kooperacyjnej odbywającej się w ramach targów wystawienniczych ESEF (European Subcontracting and Engineering Fair), w dniach 20-23 marca 2018 r., w Utrecht (Holandia).

Wydarzenie to ma charakter spotkań stolikowych, które odbywają się na terenie targów (każde spotkanie trwa do 30 min.).

Każdy uczestnik wybiera z listy zarejestrowanych firm tych uczestników, z którymi chce się spotkać podczas giełdy. Na podstawie wzajemnie dokonanych wyborów, system match-makingowy tworzy indywidualne harmonogramy spotkań (harmonogram zawiera informacje o godzinie spotkania, numerze stolika i nazwie firmy, z którą spotkanie się odbędzie). Dodatkowo, firma ma możliwość udziału w targach w charakterze zwiedzającego, co również zwiększa szansę na znalezienie nowych partnerów biznesowych, zapoznanie się z najnowszymi trendami i technologiami związanymi z branżą.

 

Giełda kooperacyjna przeznaczona jest da przedstawicieli firm i innych podmiotów działających w następujących sektorach:

  • Druk 3D
  • Przemysł gumowy i tworzyw sztucznych
  • Kompozyty
  • Wzornictwo przemysłowe/rozwój produktu
  • oprogramowanie (systemy ERP i CAD)
  • Urządzenia i części precyzyjne

Więcej informacji na temat giełdy oraz targów znajdą Państwo na stronie internetowej projektu:

http://www.een.org.pl/index.php/Europa/articles/miedzynarodowa-gielda-kooperacyjna-podczas-esef-2018-20-23-marca-2018-r-utrecht.htm

Dodatkowych informacji udziela:

Agnieszka Promianowska 

e-mail: agnieszka_promianowska@parp.gov.pl

Nadchodzące wydarzenia

Wyznacz trasę