PL

Międzynarodowa Giełda Kooperacyjna przy Targach DRONETECH 2018 (19.10.2018)

 

Ośrodek Enterprise Europe Network w Toruniu serdecznie zaprasza producentów, dystrybutorów oraz specjalistów zajmujących się tematyką dronów,  do udziału w Międzynarodowej Giełdzie Kooperacyjnej, towarzyszącej III edycji Targów DRONETECH, która odbędzie się w dniach 19 – 20 października 2018 r.

 

Miejsce imprezy:

Hala Sportowo – Widowiskowa Arena w Toruniu

Dlaczego warto wziąć udział w spotkaniach?

Giełda Kooperacyjna (spotkania B2B) daje możliwość zaprezentowania swojej oferty produktowej, technologicznej bądź badawczej, nie tylko partnerom krajowym, ale przede wszystkim zagranicznym. Spotkania tego typu często owocują nawiązaniem długotrwałej współpracy o charakterze międzynarodowym.

 

Giełda Kooperacyjna to idealna platforma do:

  • obserwacji rynku oraz zdobywania wiedzy o najnowszych branżowych trendach
  • przedyskutowania porozumień licencyjnych, produkcyjnych i dystrybucyjnych
  • dokonania identyfikacji potencjalnych partnerów do wzmocnienia działań eksportowych

KOSZTY:

Udział w Giełdzie Kooperacyjnej i Targach DRONETECH 2018 jest BEZPŁATNY !

REJESTRACJA (obowiązująca każdego uczestnika) :

Spotkania B2B

W celu zapisania się na Giełdę Kooperacyjną należy do dnia 12.10.2018 r. , zarejestrować firmę za pośrednictwem systemu:

https://dronetech2018.b2match.io/

W procesie rejestracji, po utworzeniu konta firmowego, należy zalogować się do systemu za pośrednictwem linku otrzymanego na podany wcześniej adres mailowy.

Po zalogowaniu należy uzupełnić profil firmowy o propozycję współpracy w zakresie oferty produktu, usługi, projektu badawczego, inwestycji czy zapotrzebowania na konkretny rodzaj porozumienia.

Proces rejestracji odbywa się w języku angielskim.

Wybór partnera do rozmów

W dniach 24.09.2018 r. – 16.10.2018 r. ,  każdy zarejestrowany uczestnik giełdy, którego profil został aktywowany dokonuje wyboru partnera do spotkań, które odbędą się w dniach 19-20 października 2018 r.

Kilka dni przed rozpoczęciem giełdy uczestnicy otrzymają osobisty harmonogram spotkań (który może być aktualizowany).

W planie spotkań zostaną zawarte informacje o czasie, numerze stolika oraz danych firmy, z którą zaaranżowano spotkanie.

TARGI DRONETECH 2018

DroneTech 3rd World Meeting – to już trzecie w Toruniu, międzynarodowe wydarzenie, które łączy naukowców, biznesmenów -pasjonatów nowoczesnych technologii bezzałogowych. W programie, oprócz wystawy firm międzynarodowych, odnaleźć można konferencję ekspertów w dziadzinie technologii, prawa i bezpieczeństwa oraz socjologii.

Szczególną pozycję zajmuje DRONETECH RACE CUP – wyścigi dronów, w których zsynchranizowana współpraca człowieka i maszyny dostarcza niezwykłych emocji.

W celu skorzystania z wszystkich dostępnych atrakcji targowych, należy dokonać krótkiej rejestracji poprzez formularz zgłoszeniowy (http://dronetech-poland.com/)

 

Podczas Giełdy

Podczas spotkań B2B uczestnicy otrzymają zaktualizowaną wersję harmonogramu rozmów.

Pracownicy sieci Enterprise Europe Network w czasie trwania rozmów pozostaną do dyspozycji uczestników.

W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt z Panem Miłoszem Warachewiczem, tel: 56- 699 54 80, e-mail: milosz.warachewicz@tarr.org.pl

Wyznacz trasę