PL

Międzynarodowe Targi Dostawców dla Przemysłu Kosmetycznego Cosmetic Business (06.06.2018)

Zapraszamy serdecznie właścicieli marek kosmetycznych i detergentowych poszukujących dystrybutorów na rynku niemieckojęzycznym.

 

W tym roku, po raz pierwszy podczas Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Kosmetycznego Cosmetic Business (6-7 czerwca 2018)

w Monachium będą zorganizowane spotkania brokerskie z dystrybutorami.

 

Właściciele marek kosmetycznych i detergentowych poszukujący dystrybutorów na rynku niemieckojęzycznym mają możliwość wzięcia udziału w spotkaniach brokerskich w ramach Distributors Lounge (Salon Dystrybutorów).

Spotkania brokerskie/matchmakingowe  dla właścicieli marek kosmetycznych i detergentowych Brands&Distributors Matchmaking odbędą się pierwszego dnia targów, tj.  6 czerwca w godzinach 13:00-18:00.

Spotkania poprzedzone zostaną wykładami na temat niemieckiego i szwajcarskiego rynku kosmetycznegi, przygotowanymi przez branżowe stowarzyszenia (Swiss COsmetic and Detergent Associacion oraz German Cosmetic, Toiletry, Perfumery and Detergent Association).

Wykłady tłumaczone będą symultanicznie na języka angielski.

Agendę wykładów znajdą Państwo pod linkiem: http://www.cosmetic-business.com/tradefair/en/special-features/distributors-lounge/

Szanowni Państwo, jeśli jesteście zainteresowani udziałem w spotkaniach z potencjalnymi dystrybutorami z w/w rynków, bardzo proszę o informację. Jeżeli będzie parę firm chętnych na wyjazd, to ze strony WCTT zapewniamy transport, bezpłatne wejściówki na targi, udział w uroczystej kolacji oraz pomoc na miejscu (np. tłumaczenia).

Bardzo prosimy o zarejestrowanie swojej firmy poprzez formularz rejestracyjny: https://cosmeticbusiness-2018-distributors-lounge.b2match.io/

Rejestracja nie oznacza konieczności wyjazdu!

Proszę się zarejestrować, aby móc śledzić, jacy dystrybutorzy się zgłaszają, oraz aby być „widocznym” dla dystrybutorów, którzy swój udział również uzależniają od obecności konkretnych marek kosmetycznych.

Rejestracja udziału w Distributors Lounge jest możłiwa do 31 maja br., niemniej jednak prosimy o wcześniejszą rejestrację i poinformowanie nas czy są Państwo zainteresowani udziałem, np.  do 18 maja 2018, ponieważ musimy mieć czas na ewentualne zorganizowanie dla Państwa wyjazdu.

Z katalogiem wystawców targów CosmeticBusiness 2018 można zapoznać się pod linkiem: http://www.cosmetic-business.com/tradefair/exhibitors-products

 

Kontakt do Organizatorów:

Anna Pytel

Technology Transfer Expert

Wroclaw University of Technology

tel: 71 320 41 86

e-mail: a.pytel@wctt.pl

Wyznacz trasę