PL

Seminarium dla przedsiębiorców i naukowców „Patent na sukces” (22.03.2018)

Ośrodek sieci Enterprise Europe Network działający przy Poznańskim Parku Naukowo – Technologicznym, zaprasza przedsiębiorców i naukowców na seminarium pt.: „Patent na sukces”, które odbędzie się 22 maca 2018 r.

Seminarium dotyczy szeroko rozumianej,  problematyki własności intelektualnej, ze szczególnym uwzględnieniem przedmiotów własności przemysłowej oraz możliwości ich ochrony. Eksperci w przystępny sposób przedstawią między innymi zagadnienia dotyczące zarządzania dobrami niematerialnymi w uczelni i przedsiębiorstwach oraz możliwości uzyskania wspólnych praw do rozwiązań powstających w ramach  współpracy uczelni z przedsiębiorstwami.

Więcej informacji, program i formularz zgłoszeniowy na stronie:

http://ppnt.poznan.pl/patent-sukces-konferencja-dla-naukowcow-firm/

Rejestracja do dnia:  20 03 2018 r.

Seminarium „Patent na sukces” organizowane w Poznaniu jest jednym z 16 organizowanych w całej Polsce przez Urząd Patentowy RP.

Cykl seminariów regionalnych jest jednym z przedsięwzięć podjętych w ramach obchodów jubileuszowych 100 rocznicy ustanowienia na ziemiach polskich systemu ochrony własności przemysłowej, jak również utworzenia dekretem Naczelnika Państwa Józefa Piłsudskiego Urzędu Patentowego.

Informacja o pozostałych seminariach znajduje się na stronie Urzędu Patentowego RP.

Więcej informacji udzielają:

Nadchodzące wydarzenia

Wyznacz trasę