PL

Warsztaty RCIiTT_Design Thinking – jak tworzyć produkty, które klienci pokochają? (17.05.2018)

WARSZTATY:

„DESIGN THINKING – JAK TWORZYĆ PRODUKTY, KTÓRE KLIENCI POKOCHAJĄ?”

RCIiTT ZUT zaprasza przedsiębiorców z województwa zachodniopomorskiego na warsztaty poświęcone tworzeniu innowacyjnych produktów, które odbędą się w dniach 17-18 maja 2018 r.

Uczestnicy warsztatów dowiedzą się czym jest Design Thinking, z jakich elementów się składa, jak do dobrze go przeprowadzić i dlaczego korzystają z niego takie firmy jak Apple, Google, Shimano czy Browar Łomża.

Warsztaty są skierowane do osób, które dotychczas nie miały kontaktu z metodyką Design Thinking i które są gotowe uczestniczyć w całym cyklu szkoleniowym, tj. w obydwu dniach (17-18 maja 2018 r.)

Warsztaty poprowadzi Paweł Żebrowski, kierownik Centrum Transferu Technologii w Regionalnym Centrum Innowacji i Transferu Technologii, metodyk i trener DT, odpowiedzialny w szczególności za kwestie praw własności intelektualnej projektów DT w SHOPA Design Thinking Workspace. Absolwent Uniwersytetów Szczecińskiego i Warszawskiego oraz programu Top 500 Innovators na Uniwersytecie Stanforda w USA.

Zapisów na warsztaty, można dokonywać do 14 maja br. poprzez stronę internetową RCIiTT.

 

W razie pytań i wątpliwości zapraszamy do kontaktu z p. Pawłem Żebrowskim (tel. 91 449 43 64, e-mail: pawel.zebrowski@zut.edu.pl

PROGRAM WARSZTATÓW NA STRONIE: RCIiTT

Nadchodzące wydarzenia

Wyznacz trasę