PL

Warsztaty RCIiTT: Warsztaty -Jak zdobyć 50 000 euro na rozwój biznesu, czyli skuteczny sposób SME instrument (22.05.2018)

WARSZTATY:

„Jak zdobyć 50 000 euro na rozwój biznesu, czyli skuteczny sposób na SME Instrument”

 

RCIiTT ZUT zaprasza na warsztaty poświęcone przygotowaniu wniosków do programu SME Instrument, które odbędą się 22 maja 2018 r.

SME Instrument to mechanizm finansowania najbardziej innowacyjnych przedsięwzięć realizowanych przez europejskie mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa. W jego ramach firma może otrzymać nawet 2,5 mln euro na udoskonalenie prototypu rozwiązania  (produktu, usługi, procesu, modelu biznesowego) i pilotażowe wprowadzenie go na co najmniej europejski rynek.

Celem warsztatów jest przygotowanie firm do aplikowania do 1. fazy SME Instrumentu w ramach Horyzontu 2020. Uczestnicy wydarzenia poznają oczekiwania Komisji Europejskiej względem projektów zgłaszanych do programu oraz dowiedzą się jak podejść do zagadnienia, by najtrafniej spełnić te wymagania i otrzymać dofinansowanie. W szczególności zaprezentowane zostaną narzędzia, które pomogą w wypełnieniu wniosku oraz zakres ze strony RCIiTT w ramach przygotowania do SME Instrumentu i późniejszej realizacji projektu.

Warsztaty poprowadzi ekspertka Regionalnego Punktu Kontaktowego Programów Ramowych UE w Szczecinie, Pani Katarzyna Bartkowiak.

Zapisów na warsztaty można dokonać do dnia 17 maja br. poprzez stronę RCIiTT.

Szczegóły oraz program warsztatów na stronie: RCIiTT

W przyjęciu na warsztaty decyduje kolejność zgłoszeń. W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu: e-mail: kbartkowiak@zut.edu.pl lub tel.: 91 449 43 91.

Wyznacz trasę