PL

Międzynarodowa Giełda Kooperacyjna przy targach BUDGRYF 2018

W dniu 16 marca 2018 r., odbędzie się 9 edycja Międzynarodowej Giełdy Kooperacyjnej przy Targach BUD – GRYF & HOME.

Miejsce imprezy: Hala MTS, ul. Struga 6 – 8, w Szczecinie

Już po raz kolejny, jako główny organizator spotkań B2B postaramy się przygotować dla przedsiębiorców ciekawą ofertę współpracy z firmami z zagranicy. Tym razem największe na Pomorzu Zachodnim Targi Budownictwa i Energii rozszerzą swoją formułę o targi wnętrzarskie HOME, na których znajdziemy wyposażenie i materiały wykończeniowe dla domów i mieszkań.

Do udziału w giełdzie zapraszamy firmy z szeroko pojętej branży budowlanej, energii konwencjonalnej i odnawialnej oraz wyposażenia i dekoracji wnętrz.

Giełda kooperacyjna to prosta i szybka forma nawiązywania kontaktu z potencjalnymi kooperantami. Przedsiębiorcy spotykają się i poznają wzajemne oczekiwania podczas wcześniej umawianych 30-minutowych rozmów stolikowych, które w zupełności wystarczą do zapoznania się z ofertą i określenia szans na podjęcie współpracy. Po 30 minutach dzwonek informuje o kolejnej rozmowie.

Impreza daje jej uczestnikom możliwość podjęcia pierwszych rozmów z potencjalnymi kooperantami, dostawcami, podwykonawcami, inwestorami i pośrednikami handlowymi.

System rejestracyjny jest już otwarty!

Zapraszamy na stronę:  https://budgryf2018.b2match.io

Rejestracja odbywa się w języku angielskim.

 

Do 1 marca 2018 mają Państwo czas na zgłoszenie udziału.

Im wcześniej Państwo to uczynią, tym większe szanse na pozyskanie właściwych partnerów do rozmów i dłuższy okres promocji Państwa oferty.

UWAGA !

Specjalna oferta dla start’up – ów , którzy chcą wystawić się na targach BUD-GRYF & HOME ! 

Jeśli działasz na rynku nie dłużnej niż dwa lata i masz ciekawy, nowatorski produkt/usługę/rozwiązanie w branżach objętych imprezą targową (budownictwo-energetyka- wyposażenie wnętrz), skorzystaj ze specjalnej oferty wystawienia się w bardzo atrakcyjnej cenie za stoisko 4m2.

Więcej informacji  tutaj.

Giełda Kooperacyjna przy Targach BUD-GRYF & HOME został objęta honorowym patronatem Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii.

 

Pliki do pobrania

Nazwa pliku
Ulotka w j. polskim Pobierz plik
Instrukcja dot. rejestracji Pobierz plik
Druk zgłoszeniowy- oferta START' up Pobierz plik
Oferta - STREFA START' up Pobierz plik

Katarzyna Męcińska

k.mecinska@zsrg.szczecin.pl

+48 91 433 02 20

Wyznacz trasę