PL

Seminarium Central European Tech Start-ups (01.10.2019)

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza firmy do udziału w seminarium Central European Tech Start-ups, które odbędzie się 1 października 2019 r., w Londynie, w Wielkiej Brytanii.

Seminarium organizowane jest przez Ambasadę Rzeczypospolitej Polskiej w Londynie, we współpracy z przedstawicielami sekcji handlowych Ambasad Grupy Wyszehradzkiej, w celu promowania wyselekcjonowanych firm technologicznych.

W programie wydarzenia przewidziana jest prezentacja firm z Węgier, Czech, Słowacji oraz Polski. Głównym punktem programu będą indywidualne prezentacje (tzw. pitching) poszczególnych uczestników przed gronem potencjalnych inwestorów i przedstawicieli sektora finansów, akceleratorów, konsultantów zainteresowanych docelowo zainwestowaniem w wybrane firmy.

KRYTERIA NABORU:

  • młoda firma działająca już na rynku (start-up), oferująca unikalne produkty/usługi z dużym potencjałem odniesienia sukcesu na rynku międzynarodowym
  • szukająca/zainteresowana oddaniem części udziałów potencjalnemu inwestorowi,
  • firma powinna oferować już swój produkt/usługi klientom na rynku, nawet nieodpłatnie
  • firma powinna mieć jasno sformułowane, wykonalne komercyjnie i finansowo pomysły/plany rozwoju produktu/usług/biznesu oraz wiedzę na temat swoich potrzeb finansowych wymaganych do ich realizacji.
  • firma powinna posiadać własną stronę internetową i inne materiały/analizy w języku angielskim oraz dokonać krótkiej prezentacji w języku angielskim (ok. 4 min. podczas wydarzenia)

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Każdy pokrywa we własnym zakresie jedynie koszty związane z logistyką (transport, zakwaterowanie i wyżywienie na miejscu).

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie wydarzenia: https://www.centraleuropeanstartups.com/

Zgłoszenia przyjmowane będą do: 30 września 2019 r.

Liczba miejsc jest ograniczona!

 

Dodatkowych informacji udziela:

Agnieszka Promianowska, e-mail: agnieszka_promianowska@parp.gov.pl

 

Wyznacz trasę