PL

Szkolenie RCIiTT: EIC Accelerator Pilot (SME Instrument II fazy) oraz inne konkursy Europejskiej Rady ds. Innowacji (06.06.2019)

Europejska Rada ds. Innowacji (EIC) to inicjatywa Komisji Europejskiej, która ma wspierać najbardziej obiecujących europejskich innowatorów: przedsiębiorców z małych i średnich firm oraz naukowców w realizowaniu ich pomysłów i ambicji na skalę międzynarodową. Przeznaczone zostaną na to środki Horizon 2020.

Ma również za zadanie pomóc podmiotom rozpoczynającym działalność gospodarczą oraz małym i średnim przedsiębiorstwom w rozwijaniu ich pomysłów na większą skalę.

Chcemy, żeby firmy przygotowały wnioski i dostały środki z Council of the European Union, rozwijali Wasze firmy i zarabiali na badaniach!

 

Regionalne Centrum Innowacji i Transferu Technologii ZUT w Szczecinie, przygotował dla Państwa szkolenie, które odbędzie się w dniu 6 czerwca 2019 r., w godz. 9.00 – 14.30. Szkolenie poprowadzi Pan Michał Grudziński – konsultant ds. programów badawczych UE a gościem specjalnym będzie Pani dr inż. Magdalena Bochenek – Ekspert Komisji Europejskiej ds. oceny wniosków projektowych.

Na szkoleniu dowiedzą się Państwo między innymi:

  • jaka jest aktualna oferta konkursowa Europejskiej Rady ds. Innowacji
  • ile można zdobyć pieniędzy na komercjalizację
  • jak aplikować do SME Instrumentu II fazy (obecnie EIC Accelerator Pilot)
  • na czym będzie polegać nowa forma finansowania mieszanego – blended finance
  • kim jest Ekspert oceniający wnioski i na co zwraca szczególną uwagę
  • jak napisać dobry wniosek, czego się wystrzygać, o czy bezwzględnie pamiętać

Szkolenie jest bezpłatne!

 

Na szkolenie obowiązuje rejestracja.

Zapraszamy!

Wyznacz trasę