PL

Szkolenie RCIiTT: Jak wykorzystać analitykę internetową w e-commerce -innowacyjne podejście do działań w sieci (18.06.2019)

Ośrodek Enterprise Europe Network przy Regionalnym Centrum Innowacji i Transferu Technologii zaprasza właścicieli przedsiębiorstw oraz pracowników z terenu województwa zachodniopomorskiego,  na szkolenie poświęcone zagadnieniem analitki biznesowej w e-biznesie,  które odbędzie się w dniu 18 czerwca 2019 roku.

Szkolenie dedykowane jest szczególnie mikro, małym i średnim firmom, które postawiły już swoje pierwsze kroki w działaniach online i są zainteresowane dalszym rozwojem.

Podczas szkolenia dowiedzą się Państwo w jaki sposób dzięki narzędziom analitycznym skuteczniej i szybciej rozwijać swój e-biznes. Przyjrzymy się najważniejszym aspektom na które trzeba zwrócić uwagę, podczas prowadzenia firmowego bloga, sklepu internetowego czy strony internetowej.

Zakres szkolenia obejmuje:

  • Podstawowe kanały marketingowe online-organic, paid ads, direct itp. oraz ich rola w prowadzeniu działań w sieci,
  • Kluczowe wskaźniki analityczne w służbie działań digital
  • Jak czytać i analizować zachowania użytkowników w sklepach, blogach i stronach internetowych
  • Działania marketingowe i reklamowe w środowisku online – Jak wyznaczać cele i je mierzyć?

Szkolenie poprowadzi Agnieszka Wielgórecka – konsultant ds. transferu technologii RCIIT, obserwator i uczestnik zmieniającego się e-handu na rynku amerykańskim, posiadajacy długoletnie doświadczenie w kierowaniu zespołem oraz obsłudze klienta oraz Mateusz Kowalczyk, który pierwsze kroki w e-commerce stawiał w 2012 roku prowadząc swój własny sklep internetowy. Doświadczony przedsiębiorca, handlowiec i trener. Bloger z ponad 8-letnim doświadczeniem. Obecnie współtworzy We Commerce, specjalizując się przy tym w analizie danych i narzędziach analitycznych online, performance marketingu w sieci Google Ads oraz współtworzeniu strategii marketingu digital. Wielki fan internetu i analitycznych nowinek, w wolnym czasie prowadzący bloga i Instagrama.

Szkolenie odbędzie się w dniu 18 czerwca 2019 od godziny 9:00 i obowiązuje na nie rejestracja.

W szkoleniu mogą brać udział również pracownicy naukowi oraz pracownicy administracji samorządowej, ale do 11 czerwca pierwszeństwo w rejestracji mają przedsiębiorcy.

Szczegółowy plan szkolenia, oraz rejestracja znajdują się na stronie.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

ZAPRASZAMY!

Wyznacz trasę