PL

Szkolenie RCIiTT: Warsztaty pt. EURAXESS – portal mobilnych naukowców: granty, stypendia, oferty pracy (28.02.2019)

Warsztaty:

„EURAXESS – portal mobilnych naukowców: granty, stypendia, oferty pracy”

28 luty 2019 r., w godz. 8.45 – 13.00, sala Szwalnia (115, I piętro) RCIiTT, ul. Jagiellońska 20-21, 70-363 Szczecin

RCIiTT ZUT zaprasza absolwentów, doktorantów oraz naukowców na warsztaty. Warsztaty skierowane są do osób zainteresowanych zasadami funkcjonowania oraz możliwościami oferowanymi przez portal EURAXESS, w szczególności naukowców znajdujących się na różnych szczeblach kariery. Uczestnicy wydarzenia dowiedzą się, czym jest i jak działa portal EURAXESS oraz w jaki sposób wyszukiwać oferty pracy i granty dla naukowców. Podczas spotkania przedstawione zostaną narzędzia do planowania kariery oferowane przez portal EURAXESS oraz zasady tworzenia i publikowania naukowego CV.

Forma warsztatów będzie interaktywna, dlatego niezbędne jest posiadanie przez każdego uczestnika własnego komputera mobilnego. Podczas szkolenia uczestnicy założą własne konto, by móc komunikować się z naukowym światem i uczestniczyć w wydarzeniach kierowanych do badaczy, a także przygotowują własne naukowe CV.

 

Dodatkowo zostanie zaprezentowana oferta Narodowej Agencji Wymiany Akademickiej (NAWA).

Dzięki dofinansowaniu z Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego udział w warsztatach jest bezpłatny.

 

 

Rejestracja: tutaj

ZAPRASZAMY!

 

W razie pytań i wątpliwości zapraszamy do kontaktu z p. Agatą Judzińską -Kłodawską (tel. 91 449 41 53, e-mail: ajudzinska@zut.edu.pl

 

 

 

Wyznacz trasę