PL

Szkolenie RCIiTT: Madonna, iPad i Światowa Federacja Wrestlingu, czyli o międzynarodowych systemach rozstrzygania sporów o domeny internetowe (21.03.2019)

Szkolenie:

„Madonna, iPad i Światowa Federacja Wrestlingu, czyli o międzynarodowych systemach rozstrzygania sporów o domeny internetowe”

21 marca 2019 r., w godz. 11.00 – 16.00, sala Szwalnia (115, I piętro) RCIiTT, ul. Jagiellońska 20-21, 70-363 Szczecin

 

Ośrodek Enterprise Europe Network działający w Regionalnym Centrum Innowacji i Transferu Technologii ZUT, serdecznie zaprasza zachodniopomorskich przedsiębiorców na szkolenie poświęcone rozstrzygania sporów o domeny internetowe.

Uczestnicy szkolenia dowiedzą się czyją własnością są domeny internetowe oraz jakie prawa gwarantuje posiadanie znaku towarowego. Poznają także odpowiedź na pytanie co zrobić gdy inny podmiot używa domeny z nazwą firmy i do kogo zwrócić się w takim sporze.

Szkolenie poprowadzą Gabriela Schittek z ICANN – instytucji odpowiedzialnej za przyznawanie nazw domen internetowych na całym świecie, dr Ireneusz Matusiak – przewodniczący Sądu Polubownego ds. domen internetowych oraz mec. Iwona Jarosz z NASK – organizacji odpowiedzialnej w Polsce m.in. za domeny z rozszerzeniem .pl.

 

Dzięki dofinansowaniu z Enterprise Europe Network, udział w szkoleniu jest bezpłatny.

 

W razie pytań i wątpliwości zapraszamy do kontaktu z p. Markiem Słaby (tel. 91 449 43 91, e-mail: marek.slaby@zut.edu.pl

 

PROGRAM SZKOLENIA NA STRONIE: RCIiTT

Rejestracja: tutaj

Wyznacz trasę