fbpx
PL

BLASK EUROEKOPRODUKT Historia sukcesu firmy

Firma Woźniak Maryla – BLASK EUROEKOPRODUKT – to mała firma rodzinna, któ- ra powstała w 1990 roku. Podstawowa jej działalność to handel artykułami kosmetycznymi i fryzjerskimi. Ponadto firma BLASK oferuje usługi fryzjerstwa, wizażu, kosmetyczne, masażu, manicure i pedicure oraz solarium.

Firma BLASK współpracuje z ośrodkiem Enterprise Europe Network w Szczecinie w zakresie promocji swojej oferty biznesowej, która znalazła się w międzynarodowej bazie sieci.

Firma otrzymała wsparcie w poszukiwaniu zagranicznych partnerów do współpracy. Spółka regularnie otrzymuje z ośrodka Enterprise Europe Network elektroniczne zestawienie ofert firm zagranicznych chcących nawią- zać współpracę. Zainteresowała się jedną z ofert i za pośrednictwem ośrodka Enterprise Europe Network otrzymała dane kontaktowe hiszpańskiej firmy. Ośrodek Enterprise Europe Network pośredniczył w kontaktach pomiędzy firmami na wszystkich etapach.

Firma co miesiąc otrzymuje od konsultantów ośrodka Enterprise Europe Network pakiet ofert zagranicznych, spośród których wybiera interesujące ją kontakty.

Dzięki temu wsparciu wiosną 2016 r. firma BLASK nawiązała kontakt z partnerem z Hiszpanii i po rozmowach udało się firmom dojść do porozumienia. W ramach współpracy firma BLASK sprzedaje produkty hiszpańskiego partnera, m.in. wprowadziła na rynek polski unikalny produkt – krem Beranga na trudno gojące się problemy skórne: odmrożenia, poparzenia, rany, blizny itp.

Wyznacz trasę