fbpx
PL

Zatrudnianie cudzoziemców i delegowanie pracowników do krajów UE (04.11.2022)

   

Zapraszamy na bezpłatne szkolenie stacjonarne oraz indywidualne doradztwo z naszym ekspertem.

„Zatrudnianie cudzoziemców i delegowanie pracowników do krajów UE

TERMIN:

Szkolenie  odbędzie się w dniu 4 listopada 2022 r.,  w godz. 9:00 – 14:00,

Doradztwo indywidualne on-line odbędzie się w dniach i w godzinach ustalonych indywidualnie z firmami.

Miejsce szkolenia: 

Hotel Grand Focus, przy ul. 3-go Maja 22 w Szczecinie,  parking hotelowy dla uczestników szkolenia – bezpłatny

TRENER:

Szkolenie poprowadzi Pan Łukasz Żak – prawnik, specjalizujący się w zagadnieniach związanych z transgranicznym świadczeniem usług i delegowaniem pracowników, zatrudnianiem cudzoziemców, prawem pracy oraz międzynarodową współpracą przedsiębiorstw. Przez ponad 15 lat zaangażowany w działania wspierające rozwój i innowacyjność polskich przedsiębiorstw na rynku europejskim. Świadczy specjalistyczne usługi doradcze i szkoleniowe doradcze w zakresie przygotowania efektywnych strategii rozwoju firmy i modeli biznesowych zarówno na rynku krajowym jak i zagranicznym, transgranicznego świadczenia usług czy procedur legalnego zatrudniania cudzoziemców. W ciągu ostatnich 15 lat przeprowadził ponad 300 szkoleń w swojej specjalizacji. Współpracownik Kongsberg Maritime Poland na stanowisku – Workers Mobility Legal and Tax Advisor, współpracownik w Jakubowski – Niecko Kancelaria Radcy Prawnego i Adwokata Sp. k., Ekspert ds. współpracy międzynarodowej przedsiębiorstw w Związku Pracodawców Pomorza Zachodniego, aktywny członek Zachodniopomorskiego Klastra Morskiego oraz Skandynawsko – Polskiej Izby Gospodarczej. Ekspert i doradca w licznych inicjatywach i projektach wspierających polskie przedsiębiorstwa w rozwoju krajowym i zagranicznym w 2017 r. członek zespołu powołanego przez Ministra Infrastruktury i Budownictwa do zespołu pracującego przy pilotażowym projekcie związanym z działaniem polskich firmy budowlanych na szwedzkim rynku budownictwa mieszkaniowego.

Na szkolenie zapraszamy właścicieli i pracowników firm prowadzących działalność na terenie województwa zachodniopomorskiego.

Szkolenie, ma na celu  przedstawienie procedur obowiązujących przy zatrudnieniu cudzoziemców oraz delegowaniu pracowników do krajów UE. 

CEL SZKOLENIA:

Nabycie wiedzy w zakresie procedur zatrudnienia cudzoziemców i delegowania pracowników do krajów UE, poprzez:

 • przedstawienie aktualnych regulacji dotyczących delegowania pracowników i planowanych zmian, w tym pracowników nie będących obywatelami krajów UE
 • przedstawienie aktualnych regulacji dotyczących zatrudniania cudzoziemców i planowanych zmian, w tym w zakresie delegowania pracowników nie będących obywatelami krajów UE
 • zagadnienia poruszane podczas szkolenia wzbogacone zostaną przykładami zaczerpniętymi z  praktyki zawodowej trenera, regulacji prawnych i wyjaśnień oraz studium przypadków

Udział w szkoleniu jest BEZPŁATNY. Na szkoleniu mogą brać udział maksymalnie dwie osoby z jednej firmy. W przypadku dużej ilości zgłoszeń, przyjmiemy po jednej osobie z firmy. o czym będziemy informować mailowo.

UWAGA: Liczba miejsc jest ograniczona!

Jeśli będą Państwo mieli dodatkowe pytania bądź problemy, z którymi aktualnie boryka się Wasza firma w zakresie zatrudniania cudzoziemców lub delegowania pracowników do UE, możecie skorzystać z bezpłatnego -indywidualnego doradztwa online dla firm.

Doradztwo indywidualne on-line będzie dostępne dla firm, a termin uzgadniany  indywidualnie z firmą.

Aby zapisać się na doradztwo, wystarczy w formularzu zgłoszeniowym na szkolenie – wstawić znak „X” w odpowiednim miejscu.

Warunkiem udziału w doradztwie, jest uczestnictwo w szkoleniu.

Udział w doradztwie jest nieobowiązkowy. Można brać udział tylko w szkoleniu.

Warunkiem uczestniczenia w szkoleniu lub/i doradztwie, jest przesłanie do dnia 31 października br., do godz. 12.00, wypełnionego formularza zgłoszeniowego lub zapisanie się przez formularz -on-line – znajdujący się poniżej.

Zgłoszenie należy przesłać na adres: een.szkolenia@zsrg.szczecin.pl

W przypadku jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt mailowy.

Po zrekrutowaniu pełnej grupy szkoleniowej, otrzymacie Państwo szczegółowe informacje dotyczące szkolenia.

Liczba miejsc na szkoleniu i indywidualnym doradztwie jest ograniczona! Decyduje kolejność zgłoszeń!

W przypadku dużej ilości zgłoszeń, przyjmiemy po jednej osobie z firmy o czym poinformujemy mailowo.

Zgłoszenie on-line

  Informacja o firmie:

  Zgłaszamy udział następujących osób:

  Pliki do pobrania

  Nazwa pliku
  Formularz zgłoszeniowy_word Pobierz plik
  Program szkolenia_pdf Pobierz plik
  Wyznacz trasę