fbpx
PL

O nas

Historia

Zachodniopomorskie Stowarzyszenie Rozwoju Gospodarczego – Szczecińskie Centrum Przedsiębiorczości jest organizacją non-profit, która od ponad 25 lat wspiera i promuje rozwój gospodarczy regionu. Jesteśmy jedną z najstarszych instytucji tego typu w całym kraju, a nasze działania i usługi świadczone są na najwyższym poziomie przez wykwalifikowanych specjalistów. Zrealizowaliśmy już ponad 40 projektów w różnych obszarach.

Nasze cele i misja

Głównym celem działania naszego Stowarzyszenia jest promocja i rozwój przedsiębiorczości w regionie. Swoją pomocą obejmujemy zarówno sektor  mikro, małych i średnich przedsiębiorstw, jak i osoby bezrobotne oraz pracujące. Świadczymy usługi szkoleniowe, informacyjne i doradcze. Naszą misją jest wspieranie ludzi i przedsiębiorstw w rozwoju ich kompetencji, potencjału oraz konkurencyjności na rynku. Stowarzyszenie skupia się na przyjmowaniu punktu widzenia klientów i indywidualnie dostosowuje zakres pomocy.

Klauzula informacyjna RODO_ochrona danych osobowych

Jak chronimy Twoje dane

Czytaj więcej

Nasze atutyProfesjonalizm

Nasze działania cechuje wysoki profesjonalizm potwierdzony referencjami od naszych klientów i partnerów biznesowychDoświadczenie

Nasze działy zorganizowały łącznie ponad 700 szkoleń, umożliwiając zdobycie nowych kwalifikacji ponad 5000 osóbOtwartość

Współpracujemy z Komisją Europejską, Ministerstwami i władzami lokalnymi oraz przedsiębiorcami, naukowcami i instytucjamiUkierunkowanie na rozwój

Dzięki projektom realizowanym przez ZSRG przy wsparciu Unii Europejskiej powstało blisko 200 nowych firmSkuteczność

Rozesłaliśmy ponad 2500 ofert kooperacji dla polskich firm oraz organizujemy giełdy
kooperacyjneOrganizacyjna perfekcja

Giełdy kooperacyjne, szkolenia, usługi doradcze, rozwój firm, wsparcie dla osób bezrobotnych, realizacja projektów z UE

W strukturze ZSRG - SCP działają:

ENTERPRISE EUROPE NETWORK

doradza, informuje, szkoli. Dzięki wsparciu Unii Europejskiej pomagamy bezpłatnie polskim przedsiębiorcom w znalezieniu na rynkach zagranicznych sprawdzonych partnerów do współpracy; pośredniczymy w negocjacji umów kooperacyjnych; pomagamy odnaleźć się w gąszczu unijnych przepisów oraz w znalezieniu właściwego programu dofinansowania; analizujemy i pomagamy sprecyzować potrzeby innowacyjne przedsiębiorstwa; poszukujemy dla firm dostępnych technologii i rozwiązań.

Czytaj więcej

Zapraszam do współpracy
biznesowej

 

Prezes Zarządu, Zbigniew Pluta

Rekomendacje, nagrody, wyróżnienia

W 2012 roku uzyskaliśmy tytuł najlepszego projektodawcy EFS w ramach Zachodniopomorskich Magnolii EFS.

Zachodniopomorskie Magnolie EFS 2012

Z zadowoleniem stwierdzam, że dotychczasowa współpraca Gminy Goleniów z  ZSRG – SCP układa się bardzo dobrze. Za największy sukces uznaję zorganizowane przez ZSRG – SCP spotkanie z inwestorami, które dało impuls do nawiązania przez Gminę Goleniów kontaktów z Kostrzyńsko – Słubicką Specjalną Strefą Ekonomiczną w Kostrzyniu.

Burmistrz Gminy Goleniów

Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A zarządzająca Słupską Specjalną Strefą Ekonomiczną, dziękuje za aktywne działanie na rzecz rozwoju Pomorza. Dzięki zorganizowanemu przez ZSRG – SCP, Forum Gospodarczemu z udziałem przedsiębiorców z Polski i Niemiec, Słupska Strefa Ekonomiczna pozyskała nowego inwestora zagranicznego.

Słupska Specjalna Strefa Ekonomiczna

Podziękowania za aktywny i twórczy udział w realizacji programu Dni Techniki Pomorza Zachodniego „Innowacyjność – szansą rozwoju województwa zachodniopomorskiego”

NOT Szczecin
Wyznacz trasę