fbpx
PL

Zatrudnianie cudzoziemców i delegowanie pracowników do krajów UE w czasie i po epidemii COVID-19 (10.06.2020)

   

Zapraszamy na bezpłatne szkolenie on-line oraz indywidualne doradztwo z naszym ekspertem.

„Zatrudnianie cudzoziemców i delegowanie pracowników do krajów UE w czasie i po epidemii COVID-19

TERMIN:

Szkolenie on-line odbędzie się w dniu 10 czerwca 2020 r.,  w godz. 10:00 – 13:30,  na platformie ClickMeeting

Doradztwo indywidualne on-line odbędzie się w dniu 12 oraz 15 czerwca 2020 r. – w godzinach ustalonych indywidualnie z firmą

TRENER:

Szkolenie poprowadzi Pan Łukasz Żak – prawnik, specjalizujący się w zagadnieniach związanych z transgranicznym świadczeniem usług i delegowaniem pracowników, zatrudnianiem cudzoziemców, prawem pracy oraz międzynarodową współpracą przedsiębiorstw. Przez ponad 15 lat zaangażowany w działania wspierające rozwój i innowacyjność polskich przedsiębiorstw na rynku europejskim. Świadczy specjalistyczne usługi doradcze i szkoleniowe doradcze w zakresie przygotowania efektywnych strategii rozwoju firmy i modeli biznesowych zarówno na rynku krajowym jak i zagranicznym, transgranicznego świadczenia usług czy procedur legalnego zatrudniania cudzoziemców. W ciągu ostatnich 15 lat przeprowadził ponad 300 szkoleń w swojej specjalizacji. Współpracownik Kongsberg Maritime Poland na stanowisku – Workers Mobility Legal and Tax Advisor, współpracownik w Jakubowski – Niecko Kancelaria Radcy Prawnego i Adwokata Sp. k., Ekspert ds. współpracy międzynarodowej przedsiębiorstw w Związku Pracodawców Pomorza Zachodniego, aktywny członek Zachodniopomorskiego Klastra Morskiego oraz Skandynawsko – Polskiej Izby Gospodarczej. Ekspert i doradca w licznych inicjatywach i projektach wspierających polskie przedsiębiorstwa w rozwoju krajowym i zagranicznym w 2017 r. członek zespołu powołanego przez Ministra Infrastruktury i Budownictwa do zespołu pracującego przy pilotażowym projekcie związanym z działaniem polskich firmy budowlanych na szwedzkim rynku budownictwa mieszkaniowego.

Na szkolenie zapraszamy właścicieli i pracowników firm prowadzących działalność na terenie województwa zachodniopomorskiego.

Szkolenie, ma na celu  przedstawienie procedur obowiązujących przy zatrudnieniu cudzoziemców oraz delegowaniu pracowników do krajów UE w czasie i po epidemii COVID-19. 

CEL SZKOLENIA:

 • nabycie wiedzy w zakresie modelów zatrudnienia cudzoziemców i delegowania pracowników do krajów UE
 • przedstawienie mechanizmu działania Tarczy Antykryzysowej w kontekście zatrudniania cudzoziemców
 • usystematyzowanie wiedzy w zakresie procedury delegowania pracowników na przykładzie Niemiec, Austrii oraz krajów skandynawskich
 • przedstawienie nowych regulacji dotyczących delegowania pracowników w roku 2020
 • zagadnienia poruszane podczas szkolenia wzbogacone zostaną przykładami zaczerpniętymi z  praktyki zawodowej trenera, regulacji prawnych i wyjaśnień oraz studium przypadków

Udział w szkoleniu jest BEZPŁATNY. Na szkoleniu mogą brać udział maksymalnie dwie osoby z jednej firmy.

UWAGA: Liczba miejsc jest ograniczona!

Jeśli będą Państwo mieli dodatkowe pytania bądź problemy, z którymi aktualnie boryka się Wasza firma w zakresie zatrudniania cudzoziemców lub delegowania pracowników do UE, możecie skorzystać z bezpłatnego -indywidualnego doradztwa dla firm.

Doradztwo indywidualne on-line będzie dostępne dla firm w dniach 12 oraz 15 czerwca br. – terminy uzgadniane będą indywidualnie z firmą.

Aby zapisać się na doradztwo, wystarczy w formularzu zgłoszeniowym na szkolenie – wstawić znak „X” w odpowiednim miejscu.

Warunkiem udziału w doradztwie, jest uczestnictwo w szkoleniu.

Udział w doradztwie jest nieobowiązkowy. Można brać udział tylko w szkoleniu.

Warunkiem uczestniczenia w szkoleniu lub/i doradztwie, jest przesłanie do dnia 8 czerwca br., do godz. 12.00, wypełnionego formularza zgłoszeniowego lub zapisanie się przez formularz -on-line – znajdujący się poniżej.

Zgłoszenie należy przesłać na adres: een.szkolenia@zsrg.szczecin.pl

W przypadku jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt mailowy.

Po zrekrutowaniu pełnej grupy szkoleniowej, otrzymacie Państwo szczegółowe informacje dotyczące szkolenia on-line.

Szkolenie odbędzie się na platformie ClickMeeting.

Liczba miejsc na szkoleniu i indywidualnym doradztwie jest ograniczona! Decyduje kolejność zgłoszeń!

Zgłoszenie on-line

  Informacja o firmie:

  Zgłaszamy udział następujących osób:

  Pliki do pobrania

  Nazwa pliku
  Formularz zgłoszeniowy_pdf Pobierz plik
  Formularz zgłoszeniowy_word Pobierz plik
  Program szkolenia_pdf Pobierz plik
  Wyznacz trasę