fbpx
PL

Cocktail Business Meetup II (28.09.2023)

Czas szybko mija – europejski jednolity rynek funkcjonuje już 30 lat,  a od powstania Enterprise Europe Network minęło już lat 15. Minął też rok od pierwszego spotkania networkingowego przedsiębiorców z naszego regionu organizowanego przez EEN przy ZSRG-SCP pod nazwą Coctail Business Meetup.

Nie zatrzymujemy się i nie wracamy do przeszłości, ale idziemy dalej razem z naszymi MŚP  – organizujemy kolejne wspólne spotkanie i ponownie w salach pięknego Hotelu Focus Grand w Szczecinie.

Na spotkaniu, które będzie miało luźną, informacyjno-dyskusyjną formę, będziemy mówić o wsparciu i finansach dla MŚP wkraczających na jednolity rynek UE oraz o wyzwaniach związanych z Zielonym Ładem. Naszych doradców wesprą przedstawiciele Urzędu Marszałkowskiego.

Ale najważniejsze to to, że będziemy też mówić o sukcesach naszych firm w zdobywaniu pozycji na jednolitym rynku – ale o tym opowiedzą już same firmy!

Jeśli chcesz dowiedzieć się jak Twoja firma może rozwijać się  w środowisku międzynarodowym, może sprostać nowym wyzwaniom rynkowym i pozyskać informację o możliwych formach dofinasowania  zarezerwuj w swoim kalendarzu biznesowym termin naszego wydarzenia!

Sieć wsparcia dla MŚP Enterprise Europe Network rozumie potrzeby firm, szczególnie w tak niesprzyjających czasach. Nasze spotkanie networkingowe Cocktail Business Meetup II, będzie okazją do uzyskania wiedzy w zakresie:

 • bezpłatnych, specjalistycznych  usług doradczych i kooperacyjnych świadczonych przez EEN dla MŚP,
 • możliwości uzyskania finansowania swojego biznesu z Funduszy Europejskich bezpośrednio od przedstawicieli Głównego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich,
 • możliwości współpracy z partnerami zagranicznymi dzięki wsparciu organizacyjnemu udzielanemu przez Centrum Inicjatyw Gospodarczych przy Urzędzie Marszałkowskim woj. zachodniopomorskiego,
 • wyzwań i korzyści związanych ze zrównoważonym rozwojem w odniesieniu do MŚP, o których powiedzą firmy zaangażowane w ten proces.

Będzie to też czas na przekazanie informacji na temat własnej firmy, na pozyskanie kontaktów i partnerów – czas na efektywne biznesowe rozmowy, bo Cocktail Business Meetup II jest adresowane do właścicieli i kadry firm z sektora MŚP z województwa zachodniopomorskiego, działających już lub zamierzających działać na międzynarodowych rynkach.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, ale liczba miejsc jest ograniczona.

Z jednej firmy możemy przyjąć maksymalnie dwie osoby.

Termin wydarzenia: 28.09.2023 r., w godz. 10:00 – 13.00

Miejsce: Hotel Grand Focus ****, ul. 3-go Maja 22, Szczecin

Parking hotelowy: bezpłatny dla uczestników wydarzenia Cocktail Business Meetup II

Nie czekaj, zgłoś się już dzisiaj i spotkaj się z nami!

Możesz to zrobić wypełniając krótkie zgłoszenie on-line na dole tej strony.

Czekamy na twoje zgłoszenie do dnia: 25.09.2023 r.

Zgłoszenie on-line

  Informacja o firmie:

  Zgłaszamy udział następujących osób:

  Do pobrania

  Nazwa pliku
  Agenda Cocktail Business Meetup II Pobierz plik

  Marta Kuzio - Wojda

  een.szkolenia@zsrg.szczecin.pl

  m.kuzio_wojda@zsrg.szczecin.pl

  +48 91 433 02 20

  Wyznacz trasę