fbpx
PL

Dwie Giełdy kooperacyjne dla branży przemysłowej na targach Hannover Messe, 12 – 16 kwietnia 2021 r., Hannover (Niemcy) (12.04.2021)

Informujemy, że Giełdy Kooperacyjne przy Hannover Messe nie odbędą się w 2020 roku, z powodu pandemii COVID-19,  zostały przeniesione na 2021 rok.

Ośrodek Enterprise Europe Network przy Zachodniopomorskim Stowarzyszeniu Rozwoju Gospodarczego – SCP,  zaprasza do udziału w dwóch  międzynarodowych giełdach kooperacyjnych dla branży przemysłowej, które odbędą się na targach Hannover Messe w Hanowerze w dniach 12-16 kwietnia 2021 r.

Międzynarodowe Targi Innowacyjnych Technologii Przemysłowych Hannover Messe to najważniejsze wydarzenie branży przemysłowej na świecie. Targi odwiedza 200 tys. osób, w tym 70 tys. zwiedzających z zagranicy. Swoją ofertę zaprezentuje ponad 5 tys. wystawców z 70 krajów.

DLA KOGO PRZEZNACZONE SĄ SPOTKANIA KOOPERACYJNE ?

Giełda kooperacyjna przeznaczona jest dla przedstawicieli firm i innych podmiotów działających w szeroko pojętej branży przemysłowej, w szczególności w dziedzinie:

  • drukowania w technologii 3D
  • produkcji przemysłowej
  • obróbki skrawaniem, obróbki powierzchniowej
  • materiałów budowlanych, materiałów kompozytowych
  • fotowoltaniki, energii wiatrowej i wodnej
  • zarządzania energią
  • automatyki przemysłowej i urządzeń pomiarowych
  • robotyki

JAK TO DZIAŁA ?

Uczestnicy w wybranej giełdzie oraz formularzu rejestracyjnym:

Giełda nr 1: przy Międzynarodowych Tragach Innowacyjnych Technologii Przemysłowych

  https://www.b2fair.com/Registration/hannovermesse2020/regSelectPartner

Giełda nr 2: Spotkania brokerskie Technology & Business Cooperation Days 

https://technology-business-cooperation-days-2020.b2match.io/

dostępnym on-line określają profil swojej działalności oraz rodzaj współpracy, którą chcieliby nawiązać.

Dane zarejestrowanych firm umieszczane są w katalogach on -line na stronach internetowych giełd. Z katalogu on-line zarejestrowani uczestnicy dokonują wyboru firm, z którymi chcieliby spotkać się podczas wybranej giełdy.

Po zamknięciu rejestracji (z reguły 3-4 dni robocze przed rozpoczęciem targów) system dokona automatycznego ustalenia agendy spotkań dla każdego z zarejestrowanych uczestników. Każdy z uczestników otrzyma swoją indywidualną agendę drogą mailową na kilka dni przed rozpoczęciem giełdy kooperacyjnej.

W dniach 12-16 kwietnia 2021 r., przy ponumerowanych stolikach, odbędą się serie uprzednio zaaranżowanych 30-minutowych spotkań b2b.

KOSZTY – terminy bezpłatnych  rejestracji podane zostaną  w terminie późniejszym. 

  • Bezpłatna rejestracja na Giełdę kooperacyjną nr 1 obowiązuje do …………….2021 r.

Rejestracja po ………………….2021 r. :  Wystawcy/zwiedzający  – 75 EUR na firmę +( 75 EUR za każdą dodatkową osobę biorącą udział w wydarzeniu)

Główny organizator wydarzenia informuje, że firmy które zarejestrują się do …………………, a po tym terminie odwołają swój udział w wydarzeniu, zostaną obciążone opłatą manipulacyjną w wysokości 150 euro.

 

  • Bezpłatna rejestracja na Giełdę kooperacyjną nr 2 obowiązuje do …… 2021 r. 

Rejestracja po ………. 2021 r.: 119 EUR na firmę

 

W każdym przypadku uczestnicy we własnym zakresie pokrywają koszty transportu i zakwaterowania na miejscu. Firmom, które zarejestrują swój udział w giełdzie, organizator zapewnia bilety wejściowe na targi.

WAŻNE TERMINY

Rejestracja uczestnictwa i profilu trwa do ………… 2021 r.

Spotkania odbędą się w dniach 12-16 kwietnia 2021 r.

W przypadku pytań, zapraszamy do kontaktu.

Anna Łotocka

een@zsrg.szczecin.pl

a.lotocka@zsrg.szczecin.pl

914330220

Wyznacz trasę