PL

Międzynarodowa Giełda Kooperacyjna przy Targach BUD-GRYF & HOME 2020 (23.10.2020)

 

Zapraszamy do udziału w 11 edycji Międzynarodowej Giełdy Kooperacyjnej przy Targach BUD – GRYF & HOME w Szczecinie.

 Międzynarodowa Giełda Kooperacyjna BUD-GRYF & HOME 2020 została przeniesiona na 23 października 2020.

Impreza odbędzie się po raz pierwszy w nowej lokalizacji na wyspie Łasztownia, tuż przy szczecińskich bulwarach, miejscu które pokochali szczecinianie i turyści. Dwie ogromne hale targowe, Stara Rzeźnia, Centrum Eventowe „Bulwary”, a przede wszystkim piękna panorama miasta z pewnością zachwycą uczestników giełdy.

Targi BUD-GRYF & HOME to impreza o ponad 20-letniej tradycji,  największe wydarzenie na Pomorzu Zachodnim ukierunkowane na branżę budowlaną, energetyczną oraz wyposażenie wnętrz. Już po raz kolejny, jako główny organizator spotkań B2B towarzyszących targom, przygotowaliśmy dla przedsiębiorców ciekawą ofertę współpracy z firmami z zagranicy. Giełda kooperacyjna to prosta i szybka forma nawiązania kontaktu z potencjalnymi kooperantami. Przedsiębiorcy spotykają się i poznają wzajemne oczekiwania podczas wcześniej umawianych, 3o-sto minutowych rozmów stolikowych, które w zupełności wystarczają do zapoznania się z ofertą i do określenia szans na podjęcie współpracy. Po 30 minutach firmy wymieniają się wg ustalonego harmonogramu, kontynuując rozmowy.

Do udziału w giełdzie zapraszamy firmy z Polski i z zagranicy z szeroko pojętej branży budowlanej, energii konwencjonalnej i odnawialnej oraz wyposażenia i dekoracji wnętrz, a także, w związku z postulatami firm borykającymi się z problemami w zatrudnianiu pracowników, firmy i instytucji z obszaru HR.

Rejestracja na Giełdę, za pośrednictwem platformy b2match:

https://budgryf2020.b2match.io

Oto relacja z giełdy, która odbyła się w 2018 roku:  https://youtu.be/rjr7XxcsuC4

Katarzyna Męcińska - Komorek

k.mecinska@zsrg.szczecin.pl

+48 91 433 02 20

Wyznacz trasę