PL

Międzynarodowe Spotkania biznesowe Industrial Bridge_27.11.2019 (27.11.2019)

W imieniu organizatora Giełdy – Regionalnego Centrum Innowacji I Transferu Technologii  Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie, organizującego Industrial Bridge w dniu 27 listopada 2019 r.

zapraszamy firmy z branż:

  • metalowej
  • morskiej
  • stoczniowej
  • transportowej
  • spedycyjnej
  • logistycznej
  • energii odnawialnej oraz wszystkich zainteresowanych kontaktem z tymi firmami.

Dajemy Twojej firmie możliwość znalezienia zarówno potencjalnych partnerów biznesowych, jak i do realizacji projektów badawczo – rozwojowych oraz rozwoju współpracy międzynarodowej.

Twój udział w Giełdzie Kooperacyjnej to dostęp do nowych kanałów biznesowych, poznanie zagranicznych partnerów – eksporterów, importerów, zamawiających i podwykonawców.

SAM DECYDUJESZ, Z KIM SIĘ SPOTYKASZ !

Podczas Giełdy Kooperacyjnej INDUSTRIAL BRIDGE 2019, zdobędziesz kontakty biznesowe, poznasz innowacyjne technologie oraz znajdziesz naukowców Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie, który pomogą rozwiązać problemy technologiczne Twojej firmy.

 

SPOTKANIA BILATERALNE

Zarejestruj się na to wydarzenie i stwórz profil swojej firmy, ofertę technologiczną i handlową. Wybierz na spotkania partnerów istotnych dla rozwoju twojego biznesu. Podczas 20 minutowych spotkań poznaj swojego potencjalnego partnera biznesowego. Wszystko w jednym miejscu i czasie.

REJESTRACJA

1 lipca – 25 listopada

WYBÓR SPOTKAŃ

4-25 listopada

PROGRAM IMPREZY w dniu 27 11 2019 r.

 

Chcesz wiedzieć więcej – zadzwoń lub napisz:

Regionalne Centrum Innowacji i Transferu Technologii Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego  w Szczecinie

tel. +48 91 449 43 91, e-mail: transfer@zut.edu.pl

www.innowacje.zut.edu.pl

 

 

Wyznacz trasę