PL

Misja handlowa do Francji dla firm technologicznych (09.10.2019)

Zapraszamy serdecznie młode technologiczne firmy oferujące innowacyjne rozwiązania i produkty do udziału w misji handlowej do Francji, która odbędzie się w dniach 9-11 października 2019 r., w Paryżu.

Misja organizowana jest we współpracy z publicznym bankiem inwestycyjnym BPI France, największą instytucją we Francji, świadczące kompleksowe usługi w zakresie wsparcia francuskich przedsiębiorców w nawiązywaniu współpracy międzynarodowej.

Celem misji jest wsparcie wyselekcjonowanych firm technologicznych z polski w ekspansji na rynek francuski: pozyskanie nowych kontaktów, zapoznanie się z najnowszymi trendami, wymiana doświadczeń.

W programie misji przewidziany jest między innymi:

  • udział w BPI France Inno Generation 2019 (polskie stoisko)
  • udział w zaaranzowanych wcześniej indywidualnych spotkaniach z wybranymi firmami i instytucjami z Francji i innych krajów
  • wizyta w Ambasadzie RP w Paryżu, połączona z częścią networkingową

10 października 2019 r., w Paryżu uczestnicy misji wezmą udział w piątej edycji BPI France Inno Generation (BIG 2019) . Jest to jedno z największych w Europie wydarzeń dedykowanych innowacyjnym firmom poszukującym możliwości rozwoju, w którym co roku uczestniczą zarówno przedstawiciele sektora MŚP, jak i twórców start-upów, duże korporacje, naukowcy, organizacje pozarządowe, inwestorzy.

Hasłem przewodnim jest „Innowacja, transformacja i internacjonalizacja”, a główne obszary tematyczne to m.in.: sztuczna inteligencja, transformacja cyfrowa, internet rzeczy, cyberbezpieczeństwo, przemysł 4.0, zrównoważony rozwój, deep-tech.

Inno Generation w liczbach:

– 45.000 uczestników

– 55.000 m2 powierzchni

– 15.000 indywidualnych spotkań biznesowych

– 400 konferencji, wystąpień

Więcej informacji na temat Inno Generation znajdą Państwo na stronie internetowej. 

Uczestnictwo w w/w wydarzeniach, w tym korzystanie z powierzchni ekspozycyjnej na polskim stoisku podczas Inno Generation jest nieodpłatne.

Koszty związane z przelotem i zakwaterowaniem na miejscu uczestnicy misji pokrywają we własnym zakresie. Zgłoszenia przyjmowane będą do 31 lipca br.

Liczba miejsc ograniczona!

Dodatkowych informacji nt. tego  wydarzenia udziela:

Pani Agnieszka Promianowska, e-mail: agnieszka_promianowska@parp.gov.pl

 

Wyznacz trasę