PL

Szkolenie RCIiTT: Jak skutecznie wchodzić na rynki zagraniczne – model biznesowy internacjonalizacji wraz z wdrożeniem strategicznym w eksporcie. (20.09.2019)

Zapraszamy pracowników przedsiębiorstw z województwa zachodniopomorskiego, a także pracowników naukowych oraz pracowników administracji samorządowej na szkolenie poświęcone umiędzynaradawianiu działalności firmy i strategiom wejścia na rynki zagraniczne, które odbędzie się 20 września 2019 r. i organizowane przez Ośrodek Enterprise Europe Network przy RCIiTT.

Uczestnicy dowiedzą się jak zbudować model działania firmy dostosowany do różnych rynków zagranicznych oraz wybrać optymalną strategię ekspansji, odpowiadającą oferowanemu produktowi i specyfice lokalnych odbiorców. Przybliżymy sposoby na zrozumienie potrzeb klientów i budowanie wartości istotnych dla nich. Powiemy jak ustalać przewagi konkurencyjne produktów na rynkach eksportowych i stworzyć ofertę atrakcyjną zarówno dla dystrybutora jak i klienta ostatecznego.

Ponadto zaprezentujemy jak:

  • zbadać otoczenie biznesowe przedsiębiorstwa oraz konkurencję na rynkach docelowych
  • wybierać rynki i dobrać do nich optymalny model biznesowy
  • zaadoptować produkt do wymogów wskazanych rynków zagranicznych
  • dobrać cenę eksportową do rynku docelowego
  • wykorzystać narzędzia marketingowe w pozyskaniu zagranicznych dystrybutorów i klientów

Szkolenie poprowadzi Pan Grzegorz Bratek – Dyrektor Zarządzający firmy konsultingowej EUROSPECTRUM, który posiada 17-letnie doświadczenie we wprowadzaniu marek polskich i międzynarodowych na rynki zagraniczne.

Na szkolenie obowiązuje rejestracja – liczba miejsc jest ograniczona.

Do 13 września 2019, pierwszeństwo mają przedsiębiorcy.

Miejsce szkolenia: sala Szwalnia (115, I piętro), RCIiTT, ul. Jagiellońska 20-21, 70-363 Szczecin

Kontakt i informacja w sprawie szkolenia: Paweł Żebowski, e-mail: pawel.zebrowski@zut.edu.pl,  tel: 91 449 43 64

 

ZAPRASZAMY!

Wyznacz trasę