fbpx
PL

Webinar RCIiTT: Biznes z UK – skuteczna komunikacja (30.09.2020)

Ośrodek Enterprise Europe Network przy Regionalnym Centrum Innowacji i Transferu Technologii zaprasza przedsiębiorców z  województwa zachodniopomorskiego, do udziału w webinarium

 

Webinarium: Biznes z UK – skuteczna komunikacja

 

Termin webinarium:

30 września, godz. 10:00  – obowiązuje wcześniejsza rejestracja

O tym, że komunikacja jest kluczowa w biznesie wie każdy. Jednak bez zrozumienia różnic kulturowych, specyficznego słownictwa czy choćby poczucia humoru może być trudno nawiązać współpracę w biznesie. Zwłaszcza z Wielką Brytanią. Dlatego zapraszamy Was na webinar organizowany dzięki sieci Enterprise Europe Network, podczas którego dowiecie się jak się komunikować i jakich błędów unikać w kontaktach z mieszkańcami UK.

Webinar poprowadzi p. Bartosz Gawin, który zdobywał doświadczenie m.in. w PARP, PGW, firmie konsultingowej Brain&Co., a obecnie rezyduje i prowadzi studia w Londynie.

Wydarzenie będzie realizowane przy użyciu komunikatora Teams, dlatego uczestnicy muszą posiadać:

  • komputer ze stabilnym podłączeniem do Internetu,
  • przeglądarkę internetową (preferowany Chrome lub Edge),

Zaakceptowani uczestnicy wydarzenia otrzymają mail ze wszystkimi niezbędnymi informacjami, w tym link, który pozwoli na udział w wydarzeniu.

15 minut przed oficjalnym czasem rozpoczęcia wydarzenia będzie otwarty „wirtualny pokój szkoleniowy”. Jest to okazja na przetestowanie połączenia.

Zapraszamy do rejestracji.

Szczegółowych informacji udziela Konsultant Centrum Transferu Technologii RCIiTT – p. Tomasz Łyżwiński, e-mail: tomasz.lyzwinski@zut.edu.pl; tel. 91 449 43 91

Wyznacz trasę