fbpx
PL

Wirtualne rozmowy B2B – Qatar VIRTUAL EVENT dla branży budowlanej i tworzyw sztucznych (07.07.2020)

Enterprise Europe Network przy Zachodniopomorskim Stowarzyszeniu Rozwoju Gospodarczego – SCP, zaprasza do udziału w pierwszej wirtualnej giełdzie kooperacyjnej dedykowanej szeroko pojętej branży budowlanej i tworzyw sztucznych , która odbędzie się w dniu 7 lipca 2020 r. Wydarzenie skierowane jest do przedstawicieli firm poszukujących kontaktu z wiodącymi producentami na rynku katarskim.

Na czym polega giełda kooperacyjna?

Giełda kooperacyjna to seria bilateralnych, uprzednio zaaranżowanych 20-minutowych spotkań b2b pomiędzy przedstawicielami firm z różnych krajów, działających w tej samej branży i zainteresowanych nawiązaniem współpracy z zagranicznymi partnerami.

  • ​Uczestnicy rejestrują swój udział wypełniając formularz rejestracyjny online znajdujący się na stronie internetowej giełdy.
  • W formularzu rejestracyjnym należy dokładnie określić profil swojej działalności oraz rodzaj współpracy, którą chce się nawiązać,
  • Dane zarejestrowanych firm na bieżąco umieszczane będą w katalogu on-line na stronie spotkań b2b (każdego dnia w katalogu pojawiają się nowe firmy!)
  • Z katalogu online zarejestrowani uczestnicy dokonują wyboru firm, z którymi chcieliby spotkać się podczas spotkań b2b.
  • W dniu 7 lipca  2020 r., odbędą się serie uprzednio zaaranżowanych 20-minutowych spotkań online pomiędzy dobranymi w pary uczestnikami.

Oficjalnym językiem spotkań będzie język angielski. Proszę pamiętać o wskazaniu właściwej strefy czasowej w formularzu rejestracyjnym.

Termin rejestracji upływa w dniu imprezy.  Udział w rozmowach jest bezpłatny.

Katarzyna Męcińska - Komorek

k.mecinska@zsrg.szczecin.pl

+48 91 433 02 20

Wyznacz trasę