fbpx
PL

O naszym ośrodku

Enterprise Europe Network przy Zachodniopomorskim Stowarzyszeniu Rozwoju Gospodarczego – Szczecińskim Centrum Przedsiębiorczości kontynuuje dotychczasowe działania w zakresie usług świadczonych na rzecz lokalnych przedsiębiorców przez Centrum Euro Info w Szczecinie, które funkcjonowało w strukturach ZSRG-SCP od 1999 r.

Jesteśmy członkiem Konsorcjum Enterprise Europe Network West Poland (EENWP), w skład którego wchodzi 9 instytucji z obszaru zachodniej Polski, świadczących usługi na rzecz rozwoju przedsiębiorczości. Koordynatorem naszego Konsorcjum jest Wrocławskie Centrum Transferu Technologii (WCTT) działające przy Politechnice Wrocławskiej.

Dzięki finasowaniu naszych działań przez Komisję Europejską i Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) pomagamy bezpłatnie polskim przedsiębiorcom w znalezieniu na rynkach zagranicznych sprawdzonych partnerów do współpracy, pośredniczymy w negocjacji umów kooperacyjnych, pomagamy odnaleźć się w gąszczu unijnych przepisów oraz w znalezieniu właściwego programu dofinansowania, analizujemy i pomagamy sprecyzować potrzeby innowacyjne przedsiębiorstwa, poszukujemy dla firm dostępnych technologii i rozwiązań.

Naszą ofertę kierujemy do:

  • mikro, małych i średnich przedsiębiorców woj. zachodniopomorskiego,
  • osób planujących uruchomienie własnego biznesu.

Nasz zespół składa się obecnie z 5 konsultantów specjalizujących się w różnych zagadnieniach, tak aby zapewnić przedsiębiorcom  i firmom zgłaszającym się do nas jak najszerszy zakres wsparcia.

 

Skontaktuj się z nami

Prosimy użyć poniższego formularza by uzyskać więcej informacji o sieci EEN, o naszym ośrodku i oferowanych usługach lub przejść na stronę „Kontakt”.

    Wyznacz trasę