fbpx
PL

Z rozporządzeniem REACH dookoła Polski (01.06.2017)

Zapraszamy na bezpłatne seminarium

„Z rozporządzeniem REACH dookoła Polski

– rejestracja 2018 w pigułce”

Szczecin, 01.06.2017 r.,  godz. 9:00 – 14:30,

Kolumba 86, sala 136, parter

Ośrodek Enterprise Europe Network afiliowany przy Zachodniopomorskim Stowarzyszeniu Rozwoju Gospodarczego – Szczecińskie Centrum Przedsiębiorczości wraz z  Biurem ds. Substancji Chemicznych oraz Krajowym  Centrum Informacyjnym ds. REACH i CLP, zapraszają serdecznie przedsiębiorców do udziału w bezpłatnym seminarium.

Celem seminarium jest zapoznanie uczestników z wymogami rejestracyjnymi rozporządzenia REACH w związku ze zbliżającym się terminem rejestracji pełnej (1 czerwca 2018 rok).  Zapraszamy wszystkie mikro, małe, średnie przedsiębiorstwa do wzięcia udziału w seminarium poświęconych tematyce rozporządzenia REACH, a przede wszystkim wypełnieniu obowiązków rejestracyjnych. Przypominamy, że art. 5 tego aktu prawnego wskazuje, że jeżeli firma nie zarejestruje swojej substancji w określonym terminie nie będzie mogła jej produkować/importować i wprowadzać na rynek unijny. Proces rejestracji jest na tyle skomplikowany i kosztowny, że do działania należy przystąpić wcześniej, dlatego też nasze seminarium mają Państwu wskazać różne możliwości pomocy i wsparcia oraz sposób postępowania podczas dokonywania rejestracji substancji.

Po seminarium odbędzie się panel dyskusyjny dla przedsiębiorców zainteresowanych szczególnymi wymogami rejestracyjnymi rozporządzenia  REACH.

Seminarium poprowadzi dr inż. Monika Wasiak – Gromek i Krzysztof Domański – z Biura ds. Substancji Chemicznych oraz Krajowego Centrum Informacyjnego ds. REACH i CLP

Udział w seminarium jest bezpłatny !

 Seminarium skierowane jest głównie do właścicieli i pracowników przedsiębiorstw z województwa zachodniopomorskiego.

Warunkiem uczestniczenia w seminarium jest przesłanie do 26 maja  br., do godz. 12.00 do biura Enterprise Europe Network, wypełnionego formularza zgłoszeniowego.

Zgłoszenie należy wysłać mailem na adres: een@zsrg.szczecin.pl.

  W przypadku jakichkolwiek pytań,  prosimy o kontakt pod nr telefonu: 91 433 02 20.

UWAGA – LICZBA MIEJSC OGRANICZONA !

Każdy uczestnik szkolenia otrzyma certyfikat ukończenia seminarium.

Pliki do pobrania

Nazwa pliku
Formularz zgłoszeniowy_word Pobierz plik
Formularz zgłoszeniowy_pdf Pobierz plik
Program seminarium_pdf Pobierz plik

Zdjęcia z seminarium

Marta Kuzio - Wojda

szkolenia@zsrg.szczecin.pl

een.szkolenia@zsrg.szczecin.pl

+48 91 489 22 79 (14.00-16.00)

+48 91 433 02 20

Wyznacz trasę