fbpx
PL

Międzynarodowa Giełda Kooperacyjna przy targach BUDGRYF 2018

W dniu 16 marca 2018 r., odbyła się 9 edycja Międzynarodowej Giełdy Kooperacyjnej przy Targach BUD – GRYF & HOME w Szczecinie

Już po raz kolejny, jako główny organizator spotkań B2B przygotowaliśmy dla przedsiębiorców ciekawą ofertę współpracy z firmami z zagranicy. Tym razem największe na Pomorzu Zachodnim Targi Budownictwa i Energii rozszerzyły swoją formułę o targi wnętrzarskie HOME, na których było wyposażenie i materiały wykończeniowe dla domów i mieszkań.

Do udziału w giełdzie zaprosiliśmy firmy z Polski i z zagranicy z szeroko pojętej branży budowlanej, energii konwencjonalnej i odnawialnej oraz wyposażenia i dekoracji wnętrz, a także, w związku z postulatami firm borykającymi się z problemami w zatrudnianiu pracowników, firmy i instytucji z obszaru HR.

Giełda kooperacyjna to prosta i szybka forma nawiązywania kontaktu z potencjalnymi kooperantami. Przedsiębiorcy spotykają się i poznają wzajemne oczekiwania podczas wcześniej umawianych, 30-minutowych rozmów stolikowych, które w zupełności wystarczają do zapoznania się z ofertą i do określenia szans na podjęcie współpracy. Po 30 minutach firmy wymieniają się wg ustalonego harmonogramu, kontynuując rozmowy.

W Giełdzie wzięło udział ponad 40 firm, które miały możliwość podjęcia pierwszych rozmów z potencjalnymi kooperantami, dostawcami, podwykonawcami, inwestorami, pośrednikami handlowymi i agencjami pośrednictwa pracy.

Giełda Kooperacyjna przy Targach BUD-GRYF & HOME,  została objęta honorowym patronatem Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii.

Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmiku – relacji z giełdy  a za rok na kolejną!

Pliki do pobrania

Nazwa pliku
Ulotka w j. polskim Pobierz plik

Galeria

Fotorelacja z IX Międzynarodowej Giełdy Kooperacyjnej BUD-GRYF & HOME – 16 marca 2018 r.

Wyznacz trasę