fbpx
PL

Szkolenie_Skuteczna komunikacja w biznesie (26.06.2019)

Zapraszamy Państwa serdecznie na bezpłatne szkolenie pt.

„Skuteczna komunikacja w biznesie”

Szkolenie odbędzie się w dniu 26.06.2019 r., w naszej siedzibie, przy ul. Kolumba 86, w sali 136 na parterze.

Szkolenie ma charakter warsztatowy, gdyż jest prowadzone w oparciu o różne ćwiczenia.

CELEM SZKOLENIA jest zrozumienie istoty i wagi dobrej komunikacji w biznesie, opanowanie umiejętności skutecznej komunikacji w mówieniu i słuchaniu. Uczestnicy zdobędą umiejętności budowania jasnego przekazu oraz opanują techniki skutecznej komunikacji. Szkolenie ma na celu przybliżenie zagadnienia jakim jest komunikacja w biznesie, a także stworzenie uczestnikom możliwości dyskusji i wymiany doświadczeń, informacji i kontaktów.

TRENER:   

Grażyna Nowicka –  Trener biznesu, Coach ICF ACC, Certyfikowany Trener Metody Points of You. Pracuje w oparciu o kodeks etyczny i standardy International Coach Federation (ICF) na terenie Polski i UE. Specjalizuje się w doradztwie z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi. Prowadzi projekty takie jak: wartościowanie stanowisk pracy, budowanie systemów wynagradzania i motywowania pracowników, wdrażanie systemów ocen pracowniczych, zarządzanie kompetencjami oraz zarządzanie celami. Jako Coach specjalizuje się we wspieraniu w osiąganiu celów osobistych i zawodowych wzmacniając klarowność wizji, poczucie własnej wartości i pewności siebie osoby coachowanej. Zrealizowała ponad 12 000 godzin na sali szkoleniowej oraz ponad 500 godzin doradztwa.  Posiada szczególny talent do rozpoznawania potencjału i talentów u ludzi, dzięki czemu wspiera ich w budowaniu satysfakcjonującej kariery zawodowej. Absolwentka Zachodniopomorskiej Szkoły Biznesu w Szczecinie – kierunek Zarządzanie Zasobami Ludzkimi, tytuł zawodowy: Human Resources Manager. Jest zwolenniczką podejścia holistycznego i systemowego spojrzenia na otaczający świat. Jej pasją jest znajdowanie rozwiązań tam, gdzie inni dostrzegają jedynie problemy. Interesuje się inteligencją emocjonalną, która pomaga jej lepiej rozumieć zawiłości ludzkich emocji.

ODBIORCY:

Na szkolenie zapraszamy właścicieli i pracowników firm prowadzących działalność gospodarczą na terenie miasta Szczecina. 

Na zakończenie uczestnicy otrzymają zaświadczenia potwierdzające udział w szkoleniu.

UDZIAŁ W SZKOLENIU JEST BEZPŁATNY.

Ilość miejsc ograniczona, maksymalnie możemy przyjąć dwie osoby z jednej firmy!

od dnia  06.06.2019 r. od godz. 13.30 – przyjmujemy zgłoszenia na listę rezerwową!

ZGŁOSZENIA:

Wypełniony formularz zgłoszeniowy należy przesłać do dnia 11.06.2019 r, do godz. 12.00, na adres: szkolenia@zsrg.szczecin.pl

W przypadku pytań prosimy o kontakt pod numerem telefonu 91 489 22 79 – w godz. 14.00 – 16.00

       Szkolenie współfinansowane jest przez Gminę Miasto Szczecin.

Pliki do pobrania

Nazwa pliku
Program szkolenia Pobierz plik
Formularz zgłoszeniowy - MS Word Pobierz plik
Formularz zgłoszeniowy - PDF Pobierz plik

Marta Kuzio - Wojda

een.szkolenia@zsrg.szczecin.pl

m.kuzio_wojda@zsrg.szczecin.pl

+48 91 433 02 20

Wyznacz trasę