PL

Giełda kooperacyjna dla branży przemysłowej na targach Hannover Messe, 23 – 27 kwietnia 2018 r., Hanower (Niemcy) (23.04.2018)

Giełda kooperacyjna dla branży przemysłowej na targach Hannover Messe, 23-27 kwietnia 2018 r., Hanower (Niemcy)

Ośrodek Enterprise Europe Network przy Zachodniopomorskim Stowarzyszeniu Rozwoju Gospodarczego – SCP,  zaprasza do udziału w międzynarodowej giełdzie kooperacyjnej dla branży przemysłowej, która odbędzie się na targach Hannover Messe w Hanowerze w dniach 23-27 kwietnia 2018 r.

 

Międzynarodowe Targi Innowacyjnych Technologii Przemysłowych Hannover Messe to najważniejsze wydarzenie branży przemysłowej na  świecie. W ubiegłym roku targi odwiedziło 200 tys. osób, w tym 70 tys. zwiedzających z zagranicy. Swoją ofertę zaprezentowało ponad 5 tys. wystawców z 70 krajów.

 

DLA KOGO PRZEZNACZONE SĄ SPOTKANIA KOOPERACYJNE ?

Giełda kooperacyjna przeznaczona jest dla przedstawicieli firm i innych podmiotów działających w szeroko pojętej branży przemysłowej, w szczególności w dziedzinie:

  • drukowania w technologii 3D
  • produkcji przemysłowej
  • obróbki skrawaniem, obróbki powierzchniowej
  • materiałów budowlanych, materiałów kompozytowych
  • fotowoltaniki, energii wiatrowej i wodnej
  • zarządzania energią
  • automatyki przemysłowej i urządzeń pomiarowych
  • robotyki

JAK TO DZIAŁA ?

Uczestnicy w formularzu rejestracyjnym: http://www.een-matchmaking.com/Registration/hannovermesse2018/regSelectPartner dostępnym on-line określają profil swojej działalności oraz rodzaj współpracy, którą chcieliby nawiązać.

Dane zarejestrowanych firm umieszczane są w katalogu on -line na stronie internetowej giełdy. Z katalogu on-line zarejestrowani uczestnicy dokonują wyboru firm, z którymi chcieliby spotkać się podczas giełdy.

Po zamknięciu rejestracji (z reguły 3-4 dni robocze przed rozpoczęciem targów) system dokona automatycznego ustalenia agendy spotkań dla każdego z zarejestrowanych uczestników. Każdy z uczestników otrzyma swoją indywidualną agendę drogą mailową na kilka dni przed rozpoczęciem giełdy kooperacyjnej.

W dniach 23-27 kwietnia 2018 r., przy ponumerowanych stolikach, odbędą się serie uprzednio zaaranżowanych 30-minutowych spotkań b2b.

 

KOSZTY

W przypadku rejestracji do 1 marca 2018 r. uczestnictwo w giełdzie kooperacyjnej jest bezpłatne.

Jednakże główny organizator wydarzenia informuje, że firmy które zarejestrują się do 1 marca, a po tym terminie odwołają swój udział w wydarzeniu, zostaną obciążone opłatą manipulacyjną w wysokości 150 euro.

Rejestracja po 1 marca 2018 r. :

119 EUR +75 EUR za każdą dodatkową osobę biorącą udział w wydarzeniu.

W każdym przypadku uczestnicy we własnym zakresie pokrywają koszty transportu i zakwaterowania na miejscu. Firmom, które zarejestrują swój udział w giełdzie, organizator zapewnia bilety wejściowe na targi.

 

WAŻNE TERMINY

Rejestracja uczestnictwa i profilu trwa do 20 kwietnia 2018 r.

Spotkania odbędą się w dniach 23-27 kwietnia 2018 r.

W przypadku pytań, zapraszamy do kontaktu.

Anna Łotocka

een@zsrg.szczecin.pl

a.lotocka@zsrg.szczecin.pl

914330220

Wyznacz trasę