PL

Misja dla firm z branży morskiej MEERKONTAKTE – Kilonia (24.10.2019)

Nasz Ośrodek Enterprise Europe Network przy ZSRG – SCP wraz z partnerskim Ośrodkiem działającym przy TUTECH Hamburg i WTSH we współpracy z Morskim Klastem Północne Niemcy, serdecznie zapraszamy firmy z branży morskiej do udziału w misji MEERKONTAKTE do Kilonii 24 października 2019 r. (plus dni opcjonalnie do wyboru)

MEERKONTAKTE to targi networkingowe Morskiego Klastra Północnych Niemiec (MCN) z dwudniowymi wystawami, sesjami plenarnymi, prezentacjami i warsztatami tematycznymi z udziałem przedstawicieli biznesu, polityki i badań.

Kluczowe tematy  poruszane w trakcie wydarzenia to: zasoby ludzkie, sztuczna inteligencja, cyfryzacja, ekologiczna wysyłka.

PLAN SPOTKAŃ:

23 października 2019 r. (środa) – udział w MEERKONTAKTE z wystawą, ceremonią otwarcia, okrągłym stołem „Morze nasza przyszłość – przemysł morski i ochrona morza” oraz warsztatami tematycznymi (tylko w języku niemieckim). Wieczorem: powitanie międzynarodowych prelegentów, wspólna kolacja (na koszt własny).

24 października 2019 r. (czwartek) – udział w MEERKONTAKTE z międzynarodowym śniadaniem morskim, spotkaniami B2B (wcześniej umówione) oraz zwiedzanie wystawy.

Rejestracja na spotkania B2B na stronie tutaj.

Rozmowy ekspertów na bieżące tematy morskie, w tym rundę dyskusji publicznych. Po południu: zaplanowano jedna lub dwie wspólne wizyty firmowe.

25 października 2019 r. (piątek) – partnerzy Enterprise Europe Network, TUTECH i WTSH, w ścisłej współpracy z ofertą MCN, organizują indywidualne spotkania firmowe w Hamburgu i/lub w Szlezwiku-Holsztynie. Pomagamy przygotować logistykę, ale uczestnikom międzynarodowym nie będą towarzyszyć indywidualne spotkania.

Grupa docelowa Misji: Klastry morskie, firmy, instytucje badawcze i stowarzyszenia, z zachodniej Holandii i Belgii, północnej Danii, Norwegii, Szwecji, Finlandii, Polski, Estonii, Łotwy i Litwy.

KOSZTY:

  • udział w MEERKONTAKTE i misji jest bezpłatny
  • podróż, zakwaterowanie firmy pokrywają we własnym zakresie

Lokalizacja spotkań międzynarodowych:

Ostseekai Kiel, Ostseekai 1, 24105 Kilonia

Szczegółowe informacje o targach: www.meer-kontakte.de

JAK WZIĄĆ UDZIAŁ:

Aby wziąć udział w misji morskiej należy wypełnić formularz zgłoszeniowy (na dole strony) do dnia 15 września br. i wysłać go poczta elektroniczną na adres: schleiff@tutech.de oraz zarejestrować się na spotkania: http://meer-kontakte2019.talkb2b.net/

 

Firmy z województwa zachodniopomorskiego zapraszamy do kontaktu z Panią Anną Łotocką.

Pliki do pobrania

Nazwa pliku
Formularz rejestracyjny Pobierz plik
Ulotka w języki angielskim Pobierz plik

Anna Łotocka

een@zsrg.szczecin.pl

a.lotocka@zsrg.szczecin.pl

914330220

Wyznacz trasę