fbpx
PL

TORINO FASHION MATCH 2020 (05.10.2020)

 

Enterprise Europe Network przy Zachodniopomorskim Stowarzyszeniu Rozwoju Gospodarczego – SCP, zaprasza do udziału w wirtualnej giełdzie kooperacyjnej TORINO FASHION MATCH 2020 dedykowanej branży modowej , która odbędzie się w dniach 5-8 października 2020 r. Wydarzenie skierowane jest do producentów,  dystrybutorów i sprzedawców odzieży, obuwia i akcesoriów, w tym biżuterii i dodatków.

Na czym polega giełda kooperacyjna?

Giełda kooperacyjna to seria bilateralnych, uprzednio zaaranżowanych 20-30-minutowych spotkań b2b pomiędzy przedstawicielami firm z różnych krajów, działających w tej samej branży i zainteresowanych nawiązaniem współpracy z zagranicznymi partnerami.

  • ​Uczestnicy rejestrują swój udział wypełniając formularz rejestracyjny online znajdujący się na stronie internetowej giełdy.
  • W formularzu rejestracyjnym należy dokładnie określić profil swojej działalności oraz rodzaj współpracy, którą chce się nawiązać,
  • Dane zarejestrowanych firm na bieżąco umieszczane będą w katalogu on-line na stronie spotkań b2b (każdego dnia w katalogu pojawiają się nowe firmy!)
  • Z katalogu online zarejestrowani uczestnicy dokonują wyboru firm, z którymi chcieliby spotkać się podczas spotkań b2b.
  • W dniach 5-8 października  2020 r., odbędą się serie uprzednio zaaranżowanych 20-30-minutowych spotkań online pomiędzy dobranymi w pary uczestnikami.

Oficjalnym językiem spotkań będzie język angielski.

Udział w rozmowach jest bezpłatny.

Katarzyna Męcińska - Komorek

k.mecinska@zsrg.szczecin.pl

+48 91 433 02 20

Nadchodzące wydarzenia

Wyznacz trasę