fbpx
PL

Bezpłatna pomoc dla przedsiębiorców – Early Warning Europe

Przedsiębiorco,

prowadząc firmę, która przechodzi chwilowe trudności lub znalazła się w sytuacji, w której grozi jej kryzys, możesz skorzystać z bezpłatnej pomocy konsultantów oraz ponad 100 przedsiębiorców Mentorów Early Warning Europe.

Jest to ponadnarodowe działanie, które jest wdrażane obecnie na wzór duński w Polsce, Hiszpanii, Grecji i Włoszech (prowadzenie firmy wszędzie jest tak samo trudne i pełne wyzwań).

Mentorzy EWE, to osoby, które zdecydowały dzielić się swoim doświadczeniem bezpłatnie, ponieważ kiedyś też ktoś im pomógł w życiu.

Pokonując trudności w prowadzeniu i rozwijaniu firmy nie musisz być sam. Skorzystaj z dyskretnej i bezpłatnej pomocy, która jest na wyciągnięcie ręki właśnie dla Ciebie. Doświadczony przedsiębiorca – Mentor EWE, pomoże Tobie zidentyfikować najtrudniejsze kwestie i będzie dla Ciebie towarzyszem w trudnym procesie wprowadzania zmian.

Projekt Early Warning Europe realizowany jest przez Fundację Firmy Rodzinne oraz Polską Agencję Rozwoju przedsiębiorczości.

Więcej informacji uzyskają Państwo pod numerem tel: 61 22 50 641 oraz poprzez formularz zgłoszeniowy

 

Wyznacz trasę