fbpx
PL

Możliwość dofinansowania dla start-upów i MŚP

W związku z trwającymi działaniami mającymi na celu ograniczenie rozprzestrzeniania się koronawirusa SARS-CoV-2 oraz znalezieniem rozwiązań dotyczących jego zwalczania, Komisja Europejska poprzez Europejską Radę ds. Innowacji udostępnia możliwość uzyskania dofinansowania dla startup’ów i MŚP, które dysponują technologiami i innowacyjnymi rozwiązaniami, które mogłyby pomóc w leczeniu, testowaniu, monitorowaniu lub innych aspektach związanych z rozprzestrzenianiem się Koronawirusa.

Aplikacje można składać poprzez Akcelerator (EIC Accelerator). Budżet wynosi 164 mln €.

 

Termin składania wniosków mija 18.03.2020 r. o godzinie 17:00.

 

Więcej szczegółów mogą Państwo znaleźć pod linkiem: https://ec.europa.eu/info/news/startups-and-smes-innovative-solutions-welcome-2020-mar-13_en?fbclid=IwAR13DO2KulxJ1EFDdxbx7nNNK3vhZcllkisRu2o3qFQFG3W6eIlUGdMj9hA

 

Zachęcamy do aplikowania!

Wyznacz trasę