PL

Projekt: Zapytaj eksperta – usługi doradcze Klastra IT

Zapraszamy do bezpłatnego skorzystania z wiedzy  Ekspertek i Ekspertów Klastra IT.

Przedsiębiorco, dołącz do projektu jeśli:

  • zastanawiasz się jak przenieść swój biznes do świata online,
  • chcesz dowiedzieć się z jakich rozwiązań chmurowych możesz skorzystać i jak stworzyć odpowiednie regulaminy usług chmurowych (cloud computing),
  • szukasz pomysłów na marketing online, chcesz zautomatyzować swoje działania marketingowe i ułatwić sobie proces pozyskiwania klienta,
  • potrzebujesz skonsultować z doradcą, który system do zarządzania Twoją organizacją będzie odpowiedni (gotowe rozwiązania vs custom made),
  • szukasz rozwiązań dotyczących zdalnego monitorowania pracy maszyn i ludzi.

Na te i wiele innych pytań odpowiedzą nasze Ekspertki i Eksperci – osoby zarządzające firmami IT, najczęściej właścicielki/właściciele tych firm lub pracownicy na szczeblu menedżerskim bądź dyrektorskim. Eksperci posiadają duże doświadczenie i wiedzę, którą chętnie się podzielą.

Usługi doradcze w projekcie będą świadczone:

  • ­w formie indywidualnych konsultacji z naszymi Ekspertami,
  • ­w formie grupowej: poprzez szkolenia (webinaria).

Zarówno konsultacje, jak i webinaria szkoleniowe odbędą się poprzez platformę, która umożliwi zdalne i bezpieczne połączenie.

Szczegółowe obszary konsultacji oraz webinariów:

Usługi doradcze dla przedsiębiorców są świadczone nieodpłatnie przez wybranych Ekspertów zrzeszonych w Stowarzyszeniu Klaster ICT Pomorze Zachodnie.

Dla kogo?

Do udziału w projekcie zapraszamy przedsiębiorczynie i przedsiębiorców, posiadających siedzibę lub główny adres prowadzonej działalności gospodarczej na terenie Gminy Miasto Szczecin.

Zgłoszenie do projektu może wypełnić właścicielka/właściciel przedsiębiorstwa lub kadra zarządzająca (osoby uprawnione do reprezentacji podmiotu lub prokurenci / pełnomocnicy), natomiast w konsultacjach mogą również wziąć udział pracownicy firmy.

Jak się zgłosić?

Wypełnij krótki formularz – wybierz obszar konsultacji i opisz krótko swój problem, który chciałbyś skonsultować z Ekspertem.

Gdy otrzymamy Twoje zgłoszenie, zweryfikujemy możliwości udzielenia doradztwa przez nasze firmy i w przypadku akceptacji – umówimy dla Ciebie spotkanie online z Ekspertem.

Zapisy na indywidualne konsultacje są prowadzone w trybie ciągłym – do czasu wyczerpania puli godzin określonych w projekcie.

Okres realizacji projektu: 20.05.2020 r. – 20.07.2020 r.

 Formularz zgłoszeniowy

Wyznacz trasę