fbpx
PL

Delegowanie pracowników/zleceniobiorców na terytorium krajów UE, ze szczególnym uwzględnieniem Niemiec – nowe regulacje i zmiany w 2017 r. (09.05.2017)

Zapraszamy na bezpłatne szkolenie:

Delegowanie pracowników/zleceniobiorców na terytorium krajów UE,

        ze szczególnym uwzględnieniem Niemiec  –  nowe regulacje i zmiany w 2017 roku”

Szczecin, 09.05.2017 r.,  godz. 9:00- 15:00, Kolumba 86, sala 136, parter

Ośrodek Enterprise Europe Network, afiliowany przy Zachodniopomorskim Stowarzyszeniu Rozwoju Gospodarczego – Szczecińskie Centrum Przedsiębiorczości zaprasza serdecznie przedsiębiorców do udziału w bezpłatnym szkoleniu.

Celem szkolenia jest zapoznanie uczestników z regulacjami prawnymi związanymi z problematyką delegowania pracowników oraz świadczeniem usług przez polskie firmy na terytorium krajów UE, ze szczególnym uwzględnieniem Niemiec. Podczas szkolenia zostaną przedstawione praktyczne wskazówki odnośnie zasad wykonywania usług, warunków pracy i płacy, ubezpieczenia społecznego oraz  opodatkowania dochodów uzyskiwanych na rynkach zagranicznych.

Szkolenie poprowadzi – dr Katarzyna Styrna – Bartman LL.M. jest radcą prawnym specjalizującym się w europejskim prawie pracy i tematyce delegowania pracowników za granicę, partner Kancelarii Prawnej BLU Radcowie Prawni z Wrocławia. Tytuł doktora nauk prawnych uzyskała na Uniwersytecie w Ratyzbonie po obronie rozprawy doktorskiej z zakresu prawa europejskiego. Autorka licznych publikacji krajowych (Rzeczpospolita, Dziennik Gazeta Prawna) i zagranicznych (Berliner Wissenschaftsverlag) z zakresu delegowania pracowników za granicę i prowadzenia działalności gospodarczej w Niemczech. Trener szkoleń z zakresu oddelegowania pracowników za granicę i europejskiego prawa pracy, twórca i autorka uznanego w Polsce bloga poświęconego tematyce delegowania pracowników za granicę: bartmanlegalupdates.com.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny! 

Szkolenie  skierowane jest głównie do właścicieli i pracowników przedsiębiorstw  z województwa zachodniopomorskiego.

Warunkiem uczestniczenia w szkoleniu jest przesłanie do dnia 05 maja  br., do godz. 12.00 do biura Enterprise Europe Network,

wypełnionego formularza zgłoszeniowego.

Zgłoszenie należy przesłać mailem na adres: een@zsrg.szczecin.pl

W przypadku jakichkolwiek pytań,  prosimy o kontakt pod nr telefonu: 91 433 02 20.

UWAGA – LICZBA MIEJSC OGRANICZONA!

Każdy uczestnik szkolenia otrzyma certyfikat ukończenia szkolenia.

Serdecznie zapraszamy !

Pliki do pobrania

Nazwa pliku
Formularz zgłoszeniowy_Word Pobierz plik
Formularz zgłoszeniowy_pdf Pobierz plik
Program szkolenia Pobierz plik

Zdjęcia ze szkolenia

Marta Kuzio - Wojda

szkolenia@zsrg.szczecin.pl

een.szkolenia@zsrg.szczecin.pl

+48 91 489 22 79 (14.00-16.00)

+48 91 433 02 20

Wyznacz trasę