fbpx
PL

Szkolenie online: Strategia budowania marki MŚP (07.12.2023)

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na bezpłatne szkolenie online pt. Strategia Budowania Marki MŚP”, które odbędzie się w dniu 7 grudnia br. na platformie Clickmeeting.

Szkolenie skierowane jest do przedsiębiorców oraz ich pracowników zainteresowanych zagadnieniami związanymi z budowaniem i wdrażaniem strategii marki dla małych i średnich przedsiębiorstw.

Szkolenie poprowadzi Pani Joanna Burdekw marketingu pracuje od ponad 17 lat, od 10 ma własną agencję, w której działania opiera na modelu neuromarketingowym. Jest strateżką i copywriterką, wykładowczynią, pisarką. Ukończyła warszawską Szkołę SAR i posiada dyplom stratega marketingowego.  Wykłada e-marketing, strategię digital na Uniwersytecie Papieskim i Wyższej Szkole Ekonomii i Informatyki w Krakowie. Jestem współopiekunem studiów Brand Manager na Uniwersytecie Merito. Pracowała z takimi markami jak Continental, O bag, Zamek Wawel, Ośrodek Rozwoju Edukacji, Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie. Jest autorem publikacji w Marketer+, Sprawnym Marketingu i innych portalach marketingowych. Prowadzi szkolenia ze strategii marki, nowych trendów. Jest autorką pierwszego w Polsce szkolenia o NeuroCopywritingu.

 

Tematyka szkolenia obejmuje m.in.:

 1. Budowę marki w firmie MŚP: od czego zacząć
 2. Marka i strategia marki – fakty, mity i błędy
 3. Zasady pozycjonowania marki
 4. Składniki strategii marki – omówienie, etap analizy i etap pozycjonowania
 5. Analiza firmy:
  • Budowa person,
  • Analiza konkurencji i trendów
 6. Pozycjonowanie:
  • Brand purpose,
  • RTB,
  • Wyróżnik,
  • UVP,
  • Archetyp,
  • Język marki
 7. Mood marki
 8. Wdrożenie: jak wdrażać strategię marki w praktyce

Termin i miejsce:

 • Data: 7.12.2023 r.
 • Godzina: 10.00 – 14.00
 • Miejsce: Platforma Clickmeeting

Serdecznie zachęcamy do udziału w szkoleniu pt. „Strategia Budowania Marki MŚP”, które zapewni Państwu wiedzę i umiejętności niezbędne do skutecznego budowania marki dla Waszej firmy.

 Oto kilka głównych zalet, które mogą wyniknąć z uczestnictwa w tym szkoleniu:

 1. Zrozumienie Wartości Marki: Szkolenie pomoże uczestnikom zrozumieć, dlaczego marka jest kluczowym elementem sukcesu dla małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP). Uczestnicy będą mieli okazję zgłębić znaczenie marki dla budowania pozytywnego wizerunku firmy.
 2. Znalezienie Unikalności: Szkolenie pomoże zidentyfikować unikalne cechy i wartości, które wyróżniają firmę na tle konkurencji. Uczestnicy dowiedzą się, jak znaleźć i podkreślić unikalność swojej marki na rynku.
 3. Poznanie Strategii Pozycjonowania: Uczestnicy zdobędą wiedzę na temat różnych strategii pozycjonowania marki, w tym brand purpose, RTB (Reason to Believe), UVP (Unique Value Proposition) oraz archetypów. Zdobycie tej wiedzy pozwoli na świadome budowanie wizerunku marki.
 4. Analiza Konkurencji i Trendów: Uczestnicy nauczą się przeprowadzać analizę konkurencji i trendów rynkowych, co pozwoli lepiej zrozumieć otaczającą firmę rzeczywistość i dostosować strategię marki do zmieniających się warunków rynkowych.
 5. Praktyczne Umiejętności Wdrożenia: Szkolenie nie tylko dostarczy teoretycznej wiedzy, ale również pomoże uczestnikom zrozumieć, jak w praktyce wdrożyć strategię marki w firmie. Uczestnicy otrzymają praktyczne wskazówki i studia przypadków, które pomogą im skutecznie zaimplementować zdobytą wiedzę.
 6. Zbudowanie Silnej Marki MŚP: Dzięki zdobytym umiejętnościom uczestnicy będą mogli skonstruować silną i spójną markę dla swojej firmy. Silna marka może przyczynić się do zwiększenia rozpoznawalności, lojalności klientów i wzrostu sprzedaży oraz zapewni uczestnikom konkurencyjną przewagę na rynku poprzez lepsze zrozumienie procesu budowania marki oraz umiejętność efektywnego jej wdrażania i zarządzania.

Wymogi formalne:

 • szkolenie przeznaczone jest dla przedsiębiorców i ich pracowników z województwa zachodniopomorskiego
 • z jednej firmy mogą uczestniczyć maksymalnie dwie osoby

Warunkiem uczestniczenia w szkoleniu jest przesłanie do dnia 4 grudnia br., do godz. 12.00, wypełnionego formularza zgłoszeniowego online, znajdującego się poniżej na tej stronie.

Jeśli chcą Państwo brać udział w indywidualnym doradztwie z naszym ekspertem, należy wypełnić formularz  zgłoszeniowy na indywidualne doradztwo z ekspertem, znajdującego się poniżej na tej stronie.

Doradztwo będzie ustalane indywidualnie z ekspertem po szkoleniu, w dogodnym dla obu stron terminie.

W przypadku jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt mailowy: een.szkolenia@zsrg.szczecin.pl

Liczba miejsc jest ograniczona!

Formularz zgłoszeniowy na szkolenie_online

  Informacja o firmie:

  Zgłaszamy udział następujących osób:

  Formularz zgłoszeniowy na indywidualne doradztwo z ekspertem_online

   Informacja o firmie:

   Zgłaszamy udział następujących osób:

   Pliki do pobrania

   Nazwa pliku
   Program szkolenia Pobierz plik

   Marta Kuzio - Wojda

   een.szkolenia@zsrg.szczecin.pl

   m.kuzio_wojda@zsrg.szczecin.pl

   +48 91 433 02 20

   Wyznacz trasę