fbpx
PL

Praca w projekcie EEN na stanowisku Konsultanta ds. promocji i komunikacji

Enterprise Europe Network (EEN) to największa sieć wsparcia w rozwoju ambitnych mikro-, małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP), finansowana ze środków Komisji Europejskiej i z Budżetu Państwa. Obecnie do uzupełnienia składu naszego zespołu EEN przy Zachodniopomorskim Stowarzyszeniu Rozwoju Gospodarczego – SCP (ZSRG-SCP) z siedzibą w Szczecinie, ul. Klonowica 1A/U2, poszukujemy pracownika na stanowisko Konsultanta ds. promocji i komunikacji.

Podstawowe obowiązki na stanowisku:

  • promocja sieci EEN i wydarzeń organizowanych przez EEN w Internecie (obsługa strony internetowej, FB/Instagram/X/LinkedIn),
  • redagowanie i wysyłanie newslettera EEN przy ZSRG-SCP,
  • tłumaczenie ofert branżowych dla MŚP/klientów EEN przy ZSRG-SCP z języka angielskiego,
  • udzielanie porad/doradztwa firmom MŚP, klientom EEN, dot. promocji i reklamy w Internecie (w szczególności w social-mediach).

Podstawowe wymagania:

  • znajomość zagadnień związanych z wykorzystaniem Internetu do marketingu i promocji wydarzeń i działalności gospodarczej,
  • biegłe posługiwanie się popularnymi programami prezentacyjno-graficznymi, np. Canva, Prezi,
  • umiejętność wykorzystywania AI w promocji i marketingu,
  • biegła znajomość języka angielskiego,
  • kreatywność i wysokie umiejętności komunikacyjne.

Oferujemy:

  • pracę na 1/2 etatu na umowę o pracę,
  • możliwość pracy hybrydowej: praca w biurze i zdalnie wg harmonogramu,
  • pracę w dynamicznym, międzynarodowym środowisku.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie cv na adres: mlesniak.zsrg@gmail.com

Aplikować można do dnia: 19.04.2024

W e-mailu lub w załączonym cv należy umieścić oświadczenie o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych przez ZSRG-SCP do celów rekrutacji.

O EEN przy ZSRG-SCP można się więcej dowiedzieć ze strony: https://zsrg.szczecin.pl/een/

Dokumenty aplikacyjne powinny zawierać poniższą klauzulę:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”. Jednocześnie potwierdzam zapoznanie się z Klauzulą informacyjną dot. ochrony danych osobowych zawartą pod ogłoszeniem
o rekrutacji”.

Skontaktujemy się tylko z kandydatami wybranymi do dalszego etapu rekrutacji.

Klauzula informacyjna dot. ochrony danych osobowych (w procesie rekrutacji).
Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informuje się, że:
1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych będzie Zachodniopomorskie Stowarzyszenie Rozwoju Gospodarczego – Szczecińskie Centrum Przedsiębiorczości (dalej: ZSRG-SCP) z siedzibą w Szczecinie, ul. Kolumba 86.
2. Z Administratorem Pani/Pana danych osobowych można skontaktować się za pośrednictwem adresu email: zsrg@zsrg.szczecin.pl lub telefonicznie pod nr 91 489 22 74.
3. Pani/Pana dane osobowe udostępnione Administratorowi, będą przetwarzane w celu przeprowadzania procesów rekrutacyjnych na podstawie wyrażonej przez Panią/Pana zgody.
4. Ww. dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do realizacji ww. celu, a także dopełnienia obowiązków archiwizacyjnych i statystycznych Administratora oraz udokumentowania działalności ZSRG-SCP, natomiast w przypadku przyjęcia do pracy – przez okres zatrudnienia, a po jego zakończeniu – przez okres zgodny z przepisami prawa obowiązującymi w tym zakresie.
5. Podanie przez Panią/Pana danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji celu, dla jakiego zostały zebrane.
6. Ww. dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom świadczącym na rzecz ZSRG-SCP usługi w zakresie rekrutacji pracowników lub doradztwa w tym zakresie, np. właścicielom internetowych serwisów rekrutacyjnych.
7. Ww. dane osobowe nie będą przekazywane innym podmiotom zewnętrznym z wyjątkiem przypadków przewidzianych przepisami prawa lub w pkt 6.
8. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do swoich danych osobowych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
9. Gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie ww. danych osobowych przez Administratora narusza przepisy o ochronie danych osobowych, ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (PUODO).
10. Ww. dane osobowe nie będą przedmiotem profilowania jako jednej z form zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
11. Administrator danych nie ma zamiaru przekazywać danych osobowych do państwa trzeciego lub do organizacji międzynarodowej.

Wyznacz trasę