fbpx
PL

Siedem historii efektywnego wsparcia biznesu

Zachodniopomorskie Stowarzyszenie Rozwoju Gospodarczego Szczecińskie Centrum Przedsiębiorczości – od 1995 r. pomaga przedsiębiorcom i osobom zamierzającym uruchomić własną firmę, a także podejmuje działania na rzecz rozwoju społeczno-gospodarczego w regionie zachodniopomorskim. Jest to jedna z najstarszych instytucji tego typu w Polsce, która od lat wspiera i promuje rozwój gospodarczy regionu.

Oferta Stowarzyszenia obejmuje usługi doradcze, szkoleniowe, a także wynajem powierzchni biurowych oraz sal szkoleniowych.

Usługi ZSRG-SCP skierowane są przede wszystkim do firm poszukujących:

  • partnerów do kooperacji za granicą w celu nawiązania współpracy handlowej lub produkcyjnej,
  • informacji i porad prawnych dotyczących prowadzenia działalności gospodarczej na rynkach Unii Europejskiej
  • informacji nt. funduszy UE na rozwój firmy,
  • specjalistycznej wiedzy i możliwości wzięcia udziału w szkoleniach,
  • korzystnej oferty wynajmu pomieszczeń biurowych lub sal szkoleniowych.

Szanowni Państwo

Oddajemy w Państwa ręce folder opisujący siedem rzeczywistych i skutecznych przykładów współpracy firm z ośrodkiem Enterprise Europe Network funkcjonującym od 2008 r. przy Zachodniopomorskim Stowarzyszeniu Rozwoju Gospodarczego – Szczecińskie Centrum Przedsiębiorczości.

Siedem krótkich historii jest dowodem na to, że odpowiednio dobrane wsparcie może przełożyć się na wymierne efekty. Chcemy pokazać Państwu, jak przy współpracy z naszym ośrodkiem Enterprise Europe Network lokalne firmy wchodzą na rynki zagraniczne i rozwijają swój potencjał.

Zespół Enterprise Europe Network przy ZSRG-SCP

GRUPA BIC ELECTRIC

Przeczytaj historię naszego sukcesu

Grupa BIC powstała w Polsce w roku 2004 pod nazwą Baltic Industries & Consulting Sp. z o.o. Wówczas firma wykonywała przede wszystkim usługi instalacyjne dla branży budowlanej w Danii.

Czytaj więcej

GEOBIKE

Przeczytaj historię naszego sukcesu

GEOBIKE to polska marka dedykowana rowerom elektrycznym stworzona w 2014 roku. Siedziba firmy mieści się w Szczecinie. Tu też zlokalizowany jest główny magazyn i serwis oraz jeden z trzech salonów firmowych GEOBIKE.

Czytaj więcej

EURO-MAX

Przeczytaj historię naszego sukcesu

EURO-MAX świadczy usługi produkcji i montażu wyposażenia sklepowego oraz usługi budowlane i remontowe dla firm z branży handlu detalicznego. „Zakres naszych usług wykracza poza granice Polski.

Czytaj więcej

PZ STETTIN TEAMWORK

Przeczytaj historię naszego sukcesu

PZ Stettin TeamWork to agencja pracy i doradztwa personalnego działająca w kraju i za granicą. – Świadczymy usługi z zakresu delegowania pracowników tymczasowych, rekrutacji i selekcji pracowników stałych – mówi Aurelia Piotrowska, właścicielka firmy.

Czytaj więcej

GOTECH

Przeczytaj historię naszego sukcesu

Przedsiębiorstwo GOTECH Sp. z o.o. powstało w 1990 roku. Zakład produkcyjny znajduje się w Nowym Czarnowie, koło Gryfina. Na początku spółka działała tylko w Polsce, aby w 1997 r. rozpocząć współpracę z zagranicą.

Czytaj więcej

KORNER – SYSTEMY GRZEWCZE

Przeczytaj historię naszego sukcesu

Spółka Korner – Systemy Grzewcze powstała w 1995 roku. Firma skupia się na kompleksowej obsłudze w zakresie projektowania i montażu instalacji grzewczych, świadcząc usługi dla klientów indywidualnych, jak i z sektora przemysłowego czy rolnego.

Czytaj więcej

Pliki do pobrania

Nazwa pliku
Siedem historii efektywnego wsparcia biznesu Pobierz plik
Wyznacz trasę