PL

Jak co roku zapraszamy Państwa do udziału w 11 edycji Międzynarodowej Giełdy Kooperacyjnej przy Targach BUD – GRYF & HOME w Szczecinie.

Międzynarodowa Giełda Kooperacyjna BUD-GRYF & HOME odbędzie się 23 października 2020 r.

Impreza  po raz pierwszy odbędzie się  w nowej lokalizacji na wyspie Łasztownia, tuż przy szczecińskich bulwarach, w miejscu, które pokochali szczecinianie i turyści. Dwie ogromne hale targowe, Stara Rzeźnia, Centrum Eventowe „Bulwary”, a przede wszystkim piękna panorama miasta z pewnością zachwycą uczestników giełdy.

Targi BUD-GRYF & HOME to impreza o ponad 20-letniej tradycji, największe wydarzenie na Pomorzu Zachodnim ukierunkowane na branżę budowlaną, energetyczną oraz wyposażenia wnętrz.

Już po raz kolejny, jako główny organizator spotkań B2B towarzyszących targom, przygotowaliśmy dla przedsiębiorców ciekawą ofertę współpracy z firmami z zagranicy.

Giełda kooperacyjna to prosta i szybka forma nawiązania kontaktu z potencjalnymi kooperantami. Przedsiębiorcy spotykają się i poznają wzajemne oczekiwania podczas wcześniej umawianych, 30-minutowych rozmów stolikowych, które w zupełności wystarczają do zapoznania się z ofertą i do określenia szans na podjęcie współpracy. Po 30 minutach firmy wymieniają się wg ustalonego harmonogramu, kontynuując rozmowy. Do udziału w giełdzie zapraszamy firmy z Polski i z zagranicy z szeroko pojętej branży budowlanej, energii konwencjonalnej i odnawialnej oraz wyposażenia i dekoracji wnętrz, a także, w związku z postulatami firm borykającymi się z problemami w zatrudnianiu pracowników, firmy i instytucji z obszaru HR.

Rejestracja na giełdę, za pośrednictwem platformy b2match:

https://budgryf2020.b2match.io

Fotorelacja z Giełdy Kooperacyjnej przy Targach BUD-GRYF & HOME 2020

Katarzyna Męcińska - Komorek

k.mecinska@zsrg.szczecin.pl

+48 91 433 02 20

Wyznacz trasę