fbpx
PL

GEOBIKE Historia sukcesu firmy

GEOBIKE to polska marka dedykowana rowerom elektrycznym stworzona w 2014 roku. Siedziba firmy mieści się w Szczecinie. Tu też zlokalizowany jest główny magazyn i serwis oraz jeden z trzech salonów firmowych GEOBIKE. Dystrybucja rowerów elektrycznych GEOBIKE w Polsce to trzy salony firmowe oraz sieć ponad 60 partnerskich punktów sprzedaży na terenie kraju. Rowery dostępne są też w krajach Beneluksu, Hiszpanii, Niemczech, Skandynawii i Wielkiej Brytanii.

W 2015 roku firma GEOBIKE po raz pierwszy skorzystała z oferty Enterprise Europe Network przy ZSRG-SCP, biorąc udział w giełdzie kooperacyjnej w Berlinie podczas targów ITB 2015 i otrzymała efektywne wsparcie w zakresie poszukiwań zagranicznych partnerów do współpracy oraz weryfikacji ich kondycji finansowej. Konsultant pomógł spółce w znalezieniu partnera w Rumunii i udzielił wsparcia także w zaaran- żowaniu spotkania. Dzięki zaangażowaniu konsultanta Enterprise Europe Network spółce GEOBIKE łatwiej było podejmować kolejne kroki związane z podpisaniem umowy o współpracy z rumuńskim kontrahentem.

Firma stawia na nowoczesność, dlatego rowery elektryczne GEOBIKE charakteryzują się ciekawym designem i licznymi udogodnieniami podnoszącymi komfort jazdy. Użytkownicy jednośladów GEOBIKE bez wątpienia docenią lekkie, aluminiowe ramy oraz nowoczesny osprzęt. Do dyspozycji klientów firma oddaje zarówno modele miejskie, jak również trekkingowe czy szosowe.

„Rozwijamy pasję, obserwujemy zmieniające się trendy oraz trafnie odczytujemy oczekiwania Klientów. Atrakcyjna cena to atut, dzięki któremu rower z napędem elektrycznym pozostaje w zasięgu możliwości każdego Klienta.“ – mówi Grzegorz Bargielski, właściciel GEOBIKE.

Dzięki skorzystaniu z usług doradztwa Enterprise Europe Network firma GEOBIKE weszła na kolejny zagraniczny rynek…

Wyznacz trasę