fbpx
PL

EURO-MAX Historia sukcesu firmy

EURO-MAX świadczy usługi produkcji i montażu wyposażenia sklepowego oraz usługi budowlane i remontowe dla firm z branży handlu detalicznego. „Zakres naszych usług wykracza poza granice Polski. Od lat realizujemy zlecenia w Niemczech, Austrii, Holandii i Szwajcarii”- mówi właściciel firmy Małgorzata Sobolewska.

Zespół fachowców EURO-MAX realizuje usługi o najwyższym standardzie i jakości, a wśród klientów spółki są liderzy handlu detalicznego w kraju. Działania obejmują rynek krajowy i niemiecki. Ten drugi był powodem zainicjowania współpracy ze szczecińskim ośrodkiem Enterprise Europe Network przy ZSRG-SCP. Udział w szkoleniu poświęconym zasadom realizacji usług w Niemczech stał się podstawą do wielu spotkań, podczas których konsultant doradzał jak bezpiecznie realizować usługi na rynku niemieckim. Wsparcie Enterprise Europe Network okazało się również pomocne przy realizacji usług na terenie Szwajcarii.

„Dzięki Enterprise Europe Network zyskaliśmy cenne informacje na temat obowiązujących w Szwajcarii przepisów o delegowaniu pracowników oraz wymaganej dokumentacji. Dzięki rzetelności doradztwa przeprowadzone przez szwajcarskich urzędników kontrole w miejscu wykonywania zleceń nie wykazały żadnych uchybień.”

EURO-MAX to przykład profesjonalnie prowadzonego biznesu w skali międzynarodowej. Przygotowanie do realizacji usług, zwłaszcza za granicą, odbywa się na płaszczyznach prawnej, logistycznej i marketingowej. Firma rozwija swój model biznesowy skutecznie rywalizując z firmami na terenie całej Europy

„Najważniejszym elementem rozwoju firmy są pracownicy. Naszym celem jest ciągłe podnoszenie kwalifikacji kadry, aby jej fachowość w niczym nie ustępowała kwalifikacjom pracowników z innych krajów UE. Jednocześnie chcemy budować silną pozycję na rynku polskim, świadcząc usługi na profesjonalnym poziomie i dostarczając na rynek produkty wysokiej jakości.”

Wyznacz trasę