fbpx
PL

PZ STETTIN TEAMWORK Historia sukcesu firmy

PZ Stettin TeamWork to agencja pracy i doradztwa personalnego działająca w kraju i za granicą. – Świadczymy usługi z zakresu delegowania pracowników tymczasowych, rekrutacji i selekcji pracowników stałych – mówi Aurelia Piotrowska, właścicielka firmy. Dbamy o dobre relacje z naszymi stałymi klientami, tak z kandydatami jak i firmami, w imieniu których pracujemy. Korzystając z pomocy naszej agencji przedsiębiorca zyskuje dostępność do specjalistycznej wiedzy i narzędzi z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi. Przenosząc na nas procesy rekrutacji, selekcji oraz weryfikacji kandydatów, firmy korzystają z bogatego doświadczenia specjalistów, a także oszczędzają czas.

„Z usług Enterprise Europe Network korzystaliśmy wielokrotnie. Konsultant wyjaśniał zagadnienia z tematyki delegowania pracowników za granicę oraz zasady funkcjonowania agencji pracy na tych rynkach. Z pełną odpowiedzialnością możemy polecić innym firmom korzystanie z bezpłatnego wsparcia Enterprise Europe Network przy ZSRG-SCP, które pewnie przeprowadziło nas przez zawiłości przepisów na rynkach zagranicznych.”

Obecność agencji pracy na rynkach zagranicznych wymaga wysokiej dyscypliny prawnej, gdyż obszar udostępniania pracowników innym przedsiębiorcom wymaga dokładnej znajomości przepisów prawa obowiązującego w danym kraju. W tej dziedzinie firma PZ Stettin TeamWork otrzymała wsparcie doradcze od Enterprise Europe Network przy ZSRG-SCP w Szczecinie. Pomoc dotyczyła zagadnień związanych z działaniem agencji pracy oraz zasadami udostępniania personelu pracowniczego w takich krajach, jak: Niemcy, Austria, Szwajcaria, Belgia i Holandia.

Jakie plany ma agencja pracy PZ Stettin TeamWork? Firma oferując wysoki poziom usług, stale rozwija się i planuje rozszerzenie działalności na kolejne kraje Europy.

Wyznacz trasę