fbpx
PL

Jak co roku zapraszaliśmy Państwa do udziału w 10 edycji Międzynarodowej Giełdy Kooperacyjnej przy Targach BUD – GRYF & HOME w Szczecinie.

Impreza odbyła się w dniu 15 marca 2019 r. na halach targowych przy ul. Struga w Szczecinie.

Targi BUD-GRYF & HOME to największe na Pomorzu Zachodnim targi ukierunkowane na branżę budowlaną, energetyczną oraz wyposażenia wnętrz.

Już po raz kolejny, jako główny organizator spotkań B2B towarzyszących targom, przygotowaliśmy dla przedsiębiorców ciekawą ofertę współpracy z firmami z zagranicy.

Giełda kooperacyjna to prosta i szybka forma nawiązania kontaktu z potencjalnymi kooperantami. Przedsiębiorcy spotykają się i poznają wzajemne oczekiwania podczas wcześniej umawianych, 30-minutowych rozmów stolikowych, które w zupełności wystarczają do zapoznania się z ofertą i do określenia szans na podjęcie współpracy. Po 30 minutach firmy wymieniają się wg ustalonego harmonogramu, kontynuując rozmowy. Do udziału w giełdzie zapraszamy firmy z Polski i z zagranicy z szeroko pojętej branży budowlanej, energii konwencjonalnej i odnawialnej oraz wyposażenia i dekoracji wnętrz, a także, w związku z postulatami firm borykającymi się z problemami w zatrudnianiu pracowników, firmy i instytucji z obszaru HR.

 

Rejestracji można było dokonać: https://budgryf2019.b2match.io/

 

Pliki do pobrania

Nazwa pliku
Ulotka Informacyjna Pobierz plik
Instrukcja - jak zgłosić swój udział ? Pobierz plik

Fotorelacja z Giełdy Kooperacyjnej przy Targach BUD-GRYF & HOME 2019 15/03/2019

Wyznacz trasę